در خصوص آمدن آقاي بگوويچ من هم نظر دادم و حرفهايم را به يحيي گفتم و همه چيز مثبت بود.

کريم باقري پس از تمرين امروز در جمع خبرنگاران ابتدا در خصوص جشن 39 سالگياش گفت: هيچ جشني در کار نبود اما دست پرسپوليسيها درد نکند که اين مراسم را برگزار کردند. من انتظار نداشتم که امروز اين اتفاق بيافتد اما سنگ تمام پرسپوليسيها را ديدم و به خود ميبالم.

وي در خصوص شرايط پرسپوليس نيز گفت: خوشبختانه اوضاع و احوال پرسپوليس خيلي خوب است و شرايط مثل قبل ديگر بد نيست؛ مطمئنم پرسپوليس از اين بهتر هم ميتواند باشد. چنين بازيکناني قطعاً اگر کمي بجنبند ميتوانند نتايج بهتري بگيرند.

وي افزود: خدا را شکر در اين دو بازي اخير 6 امتياز گرفتيم و بازيکنان کمي به خود آمدند، الآن هم خدا را شکر در جدول وضعيتمان بهتر است و اميدوارم در بازي برابر آلومينيوم نيز به 3 امتياز برسيم.

به گزارش فارس، وي درباره شايعه درگيرياش با بگوويچ نيز گفت: متأسفانه چند روز به خاطر مشکلات شخصي به تمرين پرسپوليس نيامدم و باشگاه نيز از اين موضوع اطلاع داشت. من با هيچکس مشکلي ندارم. حتي در آمدن آقاي بگوويچ من هم نظر دادم و حرفهايم را به يحيي گفتم و همه چيز مثبت بود. حالا چطور ميگويند من شرط گذاشتم که بگوويچ نباشد؟ واقعاً براي شايعهسازان متأسفم.

وي افزود: موقعي که من بر سر تمرينات پرسپوليس بودم، بگوويچ نيز آمده بود اما به خاطر چند روز کار شخصي نميتوانستم به تمرينات بيايم و به باشگاهم اطلاع داده بودم، الآن هم مجدداً در خدمت باشگاهم و من آمدهام کمک کنم نه اينکه دنبال اين شايعات باشم.

باقري در خصوص اظهارات يحيي مبني بر اينکه باقري براي پرسپوليس يک نعمت است نيز گفت: گلمحمدي به من لطف زيادي دارد و اينقدر که از من تعريف ميکند درست نيست. من براي يحيي هميشه آرزوي موفقيت دارم و به او کمک ميکنم. اميدوارم اين حضور من نقش کوچکي در موفقيت پرسپوليس و سربلندي اين تيم داشته باشد. هدف من براي صدمين بار ميگويم کمک است نه چيز ديگر.

وي در خصوص مذاکراتش با مسئولان تبريزي نيز گفت: اصلاً اين موضوع صحيح نيست و من قرار نيست به تبريز و به تيمي ديگر بروم. باقري در مورد بازي با آلومينيوم و حضور زايد در آن تيم نيز گفت: همه بازيها براي پرسپوليس سخت و حکم فينال را دارد اما در فوتبال حرفهاي ديگر بحث زايد و شناختش از پرسپوليس نداريم. من اميدوارم در دو بازي آينده به شش امتياز برسيم و مثل بازي با سپاهان هجومي و هودارپسند به ميدان برويم. اگر اين اتفاق بيافتد روزهاي بسيار خوبتري در انتظار اين پرسپوليس است.

وي در پايان در پاسخ سؤالي که آيا پرسپوليس هنوز گرفتن سهميه از طريق ليگ برتر را دارد يا خير گفت: کار خيلي سخت است اما در فوتبال مسئله نشدني نداريم. بچهها بايد هرچه دارند در جام حذفي و چند بازي آينده ليگ به نمايش بگذارند تا ببينيم خدا چه ميخواهد، اين بچهها لياقتش را دارند.