نوروزی: نیمکت نشینی ام دلیل بر ضعیف بودنم نبود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نوروزی: نیمکت نشینی ام دلیل بر ضعیف بودنم نبود

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

نوروزی: نیمکت نشینی ام دلیل بر ضعیف بودنم نبود

سایت هواداران پرسپولیس : شماره 24 پرسپولیس باز هم بازگشت پرفروغی به ترکیب اصلی این تیم داشت.

او ابتدای فصل را با نیمکت نشینی آغاز کرد اما توانست نظر مثبت مانوئل ژوزه را جلب کند و زوج خیلی خوبی با کریم انصاری فرد تشکیل دهد.

او با آمدن یحیی گل محمدی در اوج آمادگی نیمکت نشین شد و حالا با دو گل حساسی که در دو بازی برابر گهر و سپاهان به ثمر رساند، نشان داد مستحق نیمکت نشینی نیست.

هادی نوروزی به سوالات ما اینگونه پاسخ داد:

*بازی سختی را با پیروزی پشت سر گذاشتید.

واقعا بازی سخت و سنگینی بود. سپاهان قبل از اینکه 10 نفره شود بسته بازی نمی کرد اما وقتی یک یارشان را از دست دادند برای حفظ نتیجه رو به بازی دفاعی و بسته آوردند. آن ها فضا ها را بستند . تنها راهی که می شد به گل برسیم روی توپ های ارسالی بود که خدا رو شکر در آخرین دقایق به هدفمان رسیدیم.

*پرسپولیس قبلا هم سپاهان را در وقت های تلف شده و در ورزشگاه آزادی برده بود و به نظر می رسد این موضوع به کابوسی برای سپاهانی تبدیل شده است!

پیروزی در لحظات پایانی مقابل هر تیمی شیرین است و سپاهان هم جای خود دارد! هواداران ما دوست دارند سپاهان را به این شکل ببریم!

*بعد از زدن گل مانده بودی چطور خوشحالی کنی!

قبول دارم خیلی از خود بی خود شدم! در این بازی خیلی موقعیت گل داشتیم اما بدشانسی می آوردیم. وقتی ضربهام به گل تبدیل شد احساس کردم زحمات کل تیم به بار نشسته است و خوشحالی ام بیشتر به خاطر این موضوع و هواداران بود. واقعا حیف بود برنده این بازی نباشیم.

* گلمحمدی هفتهها بود تو را فیکس بازی نمیداددر حالی که در اوج آمادگی قرار داشتی!

بعد از تغییر کادرفنی فقط در بازی با فولاد فیکس بودم و بقیه بازی ها به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمدم. مقابل گهر گلزنی کردم و در بازی با سپاهان فیکس شدم.

*فکر میکنی اگر غلامرضا 3 اخطاره نمی شد در این بازی فیکس بودی؟

کاری به این مسائل ندارم. به نظرم نیمکت نشینی یک بازیکن همیشه به این معنا نیست که از رقبای خود ضعیف تر است. ترافیک در خط حمله پرسپولیس زیاد است و من همیشه سعی کردهام وقتی فرصتی فرصتی نصیبم شد به بهترین شکل از آن بهره ببرم.

*اما نیمکت نشینی در آن شرایط روی روحیه تو تاثیر منفی گذاشته بود. اینطور نیست؟

مسلما هر بازیکنی در اوج نیمکت نشین شود روی روحیه اش تاثیر منفی می گذارد. من از ابتدای فصل برای فیکس بازی کردن تلاش کردم و حتی وقتی ژوزه مرا به سکوها فرستاد، ناامید نشدم و به تلاشم افزودم. به اعتقاد خیلی ها زمان ژوزه خودم را اثبات کردم و مشخص شد در مورد من اشتباه می کرد.

*هدف تو فقط فیکس بازی کردن در پرسپولیس است؟

نه من دوست دارم به تیم ملی برگردم و برای رسیدن به این هدف باید بهتر از اینها بازی کنم و بیشتر گل بزنم. کیروش از من شناخت کافی دارد و مطمئنم که با ادامه این روند او مرا به تیم ملی دعوت خواهد کرد.

*حسرت نمی خورید حتی پس از شکست سپاهان هم شانس رسیدن به صدر جدول را ندارید؟

شرایط ما طوری است که یک برد چیزی را تغییر نمی دهد. ما نیمفصل بدی را پشتسر گذاشتیم و در نیم فصل دوم نیز چند تساوی پی در پی باعث شد فاصله مان با صدر بیشتر شود. اگر بتوانیم همه بازی های خود را با برد پشت سر بگذاریم شاید شانس دوم یا سوم شدن داشته باشیم.

*شکست سپاهان هدیه ای بود به استقلال و این هدیه را تو به استقلالی ها دادی!

تیتر شما را دیدم ولی موافق آن نیستم. شاید این برد به استقلال کمک کرد فاصله اش با سپاهان را بیشتر کند اما پرسپولیس به سه امتیاز این بازی خیلی احتیاج داشت. باید تیتر میزدید هدیه نوروزی به پرسپولیسی ها، نه استقلالی ها!

*فکر می کنی قهرمان جام حذفی شوید؟

پتانسیل تیم ما خیلی بالاست و حیف است با این همه بازیکن فصل را بدون جام تمام کنیم. جام حذفی حداقل چیزی است که هواداران از ما می خواهند و ان شاء لله از خجالت آنها در میآییم.

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

2. کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (19th February 2013)