میلان در مقایسه با فصل قبل تغییرات زیادی داشته و در هفته های اخیر بهتر از قبل شده.الان در لحظات خوبشان هستند.ما احترام زیادی برای تیم حریف قائلیم، به ویژه به تیمی تاریخی مثل میلان

سایت گل- کارلس پویول مدافع باتجربه بارسلونا در صحبت هایی به تمجید از میلان پرداخته و اعلام کرده که میلان تیم دومش است و همیشه دوست دارد تا شاهد برد میلان باشد؛ البته به جز امشب. با این وجود پویول یادآوری کرده که می خواهد فوتبالش را در بارسلونا به پایان ببرد.
او در کنفرانسی خبری پیش از رویارویی تیمش مقابل میلان در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا که امشب در سن سیرو برگزار می شود شرکت کرده و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شده. متن صحبت های پویول به گزارش آ.اس را در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم که در اینجا می توانید بخش اول این صحبت ها را مطالعه کنید:
*میلان: میلان تیم خوبی است. آنها در مقایسه با فصل قبل تغییرات زیادی داشته اند و در هفته های اخیر به مراتب بهتر از قبل شده اند و الان در لحظات خوبشان هستند.ما احترام زیادی برای تیم حریف قائلیم، به ویژه به تیمی تاریخی مثل میلان. الان میلان جوان تر شده است؛ آنها پارسال بازیکنان باتجربه زیادی داشته اند. الان تجربه آنها کمتر شده ولی انگیزه شان بیشتر است و همین آنها راخطرناک تر می کند.

*نقاط قوت میلان: خطر آنها کاملا روشن و شفاف است. میلان بازیکنان خیلی خوبی دارد. آنها امسال پروژه جدیدی را شروع کرده اند؛ چون در پایان فصل گذشته تعدادی از بازیکنان خیلی مهم از این تیم رفتند. میلان در حال رشد فراوانی است.
*تفاوت های فوتبال اسپانیا وایتالیا: سبک فوتبال اسپانیا شادتر و تهاجمی تر است. ایتالیایی ها هم خیلی خوب هستند . البته آنها هم مثل ما یک بازی درخشان ندارند ولی واقعا رقابتی هستند.
*بازی چهارشنبه شب : این بازی، بازی خطرناکی است؛ چون تیم خیلی خوبی را رودر رویمان داریم. در داخل رختکن تیممان می دانیم که بازی حذفی سخت و پیچیده ای است. اگر اوضاع را خوب پیش نبریم، به ما بدخواهد گذشت. هدف ما این است که گل نخوریم و خودمان به گل برسیم ولی تیم حریف هم بازی خودش را می کند. بسته نگاه داشتن دروازه مان خیلی خوب خواهد بود.
*بازیکن شاخص و برجسته میلان:نباید تنها از یک بازیکن ترسید . الشعراووی در شرایط خوبی است. همه بازیکنان میلان خوب هستند و باید به همه آنها احترام گذاشت. در غیر این صورت در این جایگاه قرار نداشتند.
*شرایط زمین ورزشگاه: باید مطابق با شرایط زمین چمن در آن بازی کرد. اگر زمین شرایط بدی داشته باشد، باید با تمرکز بیشتری بازی کرد