پروویچ: پیراهن پرسپولیس حرمت دارد/ 90 را دیدم اما چیزی نفهمیدم!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پروویچ: پیراهن پرسپولیس حرمت دارد/ 90 را دیدم اما چیزی نفهمیدم!

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

پروویچ: پیراهن پرسپولیس حرمت دارد/ 90 را دیدم اما چیزی نفهمیدم!

پرسپولیس نیوز : هافبک صربستانی پرسپولیس خوشحال است که گلش به عنوان بهترین گل دو ماه اخیر لیگ انتخاب شده است. مارکو پروویچ درباره شرایط خود در پرسپولیس، ارزیابی خود از داربی تهران، انتخاب گلش به عنوان بهترین گل دو ماه اخیر لیگ و آینده پرسپولیس صحبت کرد. * در دو ماهی که در پرسپولیس بودی، شرایط را چطور دیدی؟ - خیلی خوشحالم که در پرسپولیس هستم. به باشگاهی آمدهام که یکی از بزرگترین باشگاههای ایران است. من اولین بازی خود را مقابل فجر انجام دادم و با وجود این که در شهر دیگری بازی داشتیم هواداران زیادی برای حمایت از ما به ورزشگاه آمده بودند. در شهر نیز استقبال خیلی خوبی از ما شده بود و من واقعا آنجا فهمیدم که پرسپولیس چقدر هوادار دارد. چیز دیگری که فهمیدم و موضوع مهمی هم هست این که پوشیدن پیراهن پرسپولیس فرصت بزرگی است و حرمت بالایی دارد که شاید نصیب هر بازیکنی نشود. * با وجود این که از نیم فصل آمدی، اما خیلی زود در ترکیب جا افتادی. - من بازیهای زیادی در کشورهای مختلف انجام دادهام و همه جا زود به ترکیب آمدم. در صربستان هم که بودم تیمم طرفداران زیادی داشت. اینجا همیشه باید بازی را ببرید. انتظار هواداران و رسانهها باعث میشود فشار زیادی روی تیم باشد که هر بازی را ببریم. مساوی هم برای پرسپولیس باخت محسوب میشود. دو ماه است که در پرسپولیس هستم و در هشت بازی به میدان رفتهام، اما در هیچ بازی نباختهام. بابت این موضوع خیلی خوشحالم. البته پرسپولیس هم در 11 – 12 بازی قبلیاش نباخته و همه هواداران خوشحالند. وقتی من به پرسپولیس آمدم دوازدهم بودیم، اما الان ششم هستیم و میتوانیم بیشتر هم پیشرفت کنیم. * در داربی یکی از بازیکنان ثابت پرسپولیس بودی، جو این بازی را چطور دیدی؟ - بازی در داربی برای من خیلی خوب بود. ورزشگاه بیش از ظرفیت خودش را در سکوها جا داده بود یک چیزی شبیه داربی صربستان بود که 65 هزار نفر در ورزشگاه ماراکانا که متعلق به ستاره سرخ است، جمع میشوند. من آن بازی را هم تجربه کردهام، اما داربی تهران باور نکردنی بود، نصف ورزشگاه قرمز بود و نصف دیگرش آبی. واقعا حس خوبی برای من بود. وقتی بازیکنی هنوز به پرسپولیس نیامده باشد، فقط در ذهنش میداند که این تیم هواداران زیادی دارد، اما باید حتما بازیکن پرسپولیس شوید و ببینید که چقدر تماشاگران زیادی شما را حمایت میکنند. * گل زیبایی هم به گهر زدی. معمولا این گلها بازیکن را محبوب هواداران میکند. - بله! گل خیلی خوبی زدم و با سه امتیاز آن بازی ششم شدیم، ولی فکر میکنیم تیممان خیلی متحد است. مهم نیست چه کسی گل بزند. برد پرسپولیس از هر چیزی مهمتر است. مثل بازی قبل با سپاهان که خیلی خوب بازی کردیم و آنقدر موقعیت داشتیم که هر کسی میتوانست گل بزند، اما در دقیقه 92 گل زدیم. اگر تا پایان فصل همین طور ادامه دهیم و همه کنار هم باشیم رتبه خوبی به دست می آوریم. * در برنامه «90» گلت به عنوان بهترین گل دو ماه اخیر لیگ انتخاب شد. - کیفیت اصلی بازی من در پاس دادن و شوت زدن است. در طول بازی راحت نیست که برای خودت موقعیت شوت ایجاد کنی، اما خیلی خوشحالم که آن شوت گل شد. یک چیزی را باید بگویم. من فارسی را اصلا متوجه نمی شوم. زمانی که اروپا بازی میکردم حداقل با زبان انگلیسی آشنایی داشتم و از اکثر خبرها مطلع میشدم اما در اینجا هیچ چیزی متوجه نمی شوم و باید به یک نفر بگویم که برایم توضیح دهد برنامه فردا چیست! برنامه «90» را هم دیدم، اما خیلی چیزی متوجه نشدم. تا این که روز بعدش مدیر برنامههایم همه چیز را برایم توضیح داد. خیلی خوشحالم که گلم به عنوان بهترین گل انتخاب شده است. میدانم 2.5 میلیون اس ام اس به برنامه وارد شده بود که میشود یک چهارم کل جمعیت کشور من! حالا وظیفه من سنگینتر شده و باید تلاش بیشتری داشته باشم. * البته از زمانی که ولاتکو به پرسپولیس آمده دیگر خیلی تنها نیستی. - همین طور است. خیلی خوب است که ولاتکو اینجاست. ما با یکدیگر همزبان هستیم. هر چند که هر دو برای صحبت کردن با بقیه هنوز مشکل داریم! اما مردم ایران همیشه برخورد صمیمی با ما دارند. من در آمریکا و اروپا بازی کردهام، اما هیچ جا مثل ایران مردمش گرم و صمیمی نیستند. البته تا چند روز دیگر همسر و دو فرزندم به ایران میآیند و بیشتر از تنهایی در میآیم. * برای پرسپولیس چه آیندهای تصور می کنی؟ - ما تا رده ششم جدول بالا آمدهایم ، اما راحت نیست که به رتبههای بالاتر برویم. باید بازی به بازی جلو برویم. جمعه بازی مهمی با آلومینیوم داریم و بعد از آن دوباره به بازی بعد فکر میکنیم. مربی خیلی خوبی داریم و جو خیلی خوبی در تیم حاکم است. فعلا فقط به برد مقابل آلومینیوم فکر میکنیم.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. 5 کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (20th February 2013), IMAN (20th February 2013), SaEeD_ReD (20th February 2013), San Iker (20th February 2013), TaRaNe (20th February 2013)

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده