بنیتس: رئال مادرید عزیز دل من است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: بنیتس: رئال مادرید عزیز دل من است

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک

بنیتس: رئال مادرید عزیز دل من است

سرمربی اسپانیایی چلسی تا پایان فصل با این تیم قرارداد داردولی حالا نامش را در بین یکی از گزینه های رئال برای جایگزینی مورینیو می بیند

سایت گل- رافابنیتس سرمربی اسپانیایی چلسی علاقه اش را به رئال مادرید ابراز کرده است. این در حالی است که این روزها نام او به عنوان یکی از گزینه های جانشینی ژوزه مورینیو روی نیمکت مربیگری تیم مادریدی می بیند.
    سرمربی موقت چلسی قبل از آنکه هدایت رئال وایادولید را در دست بگیرد یکی از اعضای کادر فنی تیم دل بوسکه در رئال مادرید بود و بعد از هدایت وایادولید روی نیمکت مربیگری والنسیا نشست و بعد از آن هم هدایت لیورپول را در دست گرفت. او حالا در صحبت هایی اعلام کرده که دوست دارد تا قبل از اتمام قراردادش با چلسی با این تیم موفقیت هایی را به دست بیاورد.
    بنیتس در صحبت هایی به رادیو ناسیونال اسپانیا گفت:« من تا پایان این فصل با چلسی قرارداد دارم و تمام تلاشم را برای این تیم به کار می گیرم تا بیشترین موفقیت های ممکن را با چلسی کسب کنم.»
    بنیتس ادامه داد:« رئال مادرید یک مربی جدی دارد که با این تیم قرارداد دارد و او شایسته احترام است. هر مربی ای همیشه یک تیم محبوب و عزیز دارد. تیم محبوب من هم رئال مادرید است من با هواداران رئال در ارتباطم و آنها همیشه رفتار خوبی با من داشته اند. من وقتی سیزده ساله بودم به رئال مادرید رسیدم و یکی از اعضای مادرید هستم ولی نمی خواهم بخشی از گمانه زنی های حول این باشگاه باشم. چون هیچ وقت حرف های من به درستی تعبیر نمی شوند.»
    این سرمربی 52 ساله احتمال حضورش روی نیمکت مربیگری تیم ملی اسپانیا در سال های پیش رو را رد نمی کند و گفته:« نمی توانم این احتمال را رد کنم...این امکان وجود دارد که روزی بعد از کنار رفتن بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا شوم. این چیزی است که در آینده درموردش فکر می کنم. البته برای این کار باید به حضورم در دنیای الیت فوتبال ادامه دهم و کارهایم را به نحو مناسبی پیش ببرم.»
    ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
    ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
    ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...

2. 5 کاربر مقابل از delαrαм♥8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sun Girl* (20th February 2013), FaRsHaD_8 (20th February 2013), Milad criska (20th February 2013), MINA (20th February 2013), TaRaNe (20th February 2013)

نام واقعی
    MINA
    استاتوس
    ...Pbt...
    شغل و حرفه
    DaNeShJoO
    بازیکن محبوب
    Karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 4,489 بار در 1,894 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    خوبه که رئالیه...
    اما نباس به صندلی ژوزه چشم داشته باشه!!! چون بنظرم در حد رئال نیست...

همین طور تیم ملی اسپانیا /دی