پرسپولیس یک سال است مرا میخواهد/ جهانبخش: شاید رویانیان با عابدینی تماس گرفته/
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پرسپولیس یک سال است مرا میخواهد/ جهانبخش: شاید رویانیان با عابدینی تماس گرفته/

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک

پرسپولیس یک سال است مرا میخواهد/ جهانبخش: شاید رویانیان با عابدینی تماس گرفته/

سقف پولهایی که بازیکنان ما دریافت کردهاند 30 درصد است. در تیم بازیکنان متاهلی داریم که حتی در خرج روزانهشان هم ماندهاند

سايت گل- علیرضا جهانبخش بدون شک پدیده یکی دو فصل اخیر لیگ برتر است. بازیکنی که در داماش بازی میکند و یک مهره تاثیرگذار در ترکیب این تیم است. چند روزی است که شایعه شده پرسپولیسیها برای جذب جهانبخش ابراز تمایل کردهاند.
    هافبک-مهاجم ۱۸ ساله داماش در این باره میگوید: «پرسپولیس حدود یک سال است که مرا میخواهد. برای لیگ دوازدهم صحبتها خیلی جدی شده بود اما شرایط باشگاه داماش و البته خودم و مخالفت آقای عابدینی باعث شد تا نتوانم پیراهن پرسپولیس را به تن کنم. دوباره نیمفصل امسال بحث حضور من در پرسپولیس جدی شد اما بسته به نیاز داماش و افکاری که کادر فنی و مدیریتی باشگاه داشت من در داماش ماندم تا برای موفقیت این تیم تلاش کنم. حالا هم چند روزی است که در روزنامهها و از طریق دوستان نزدیکم میشنوم که پرسپولیس مرا میخواهد. باور کنید مستقیما حتی یک کلمه هم با پرسپولیسیها حرف نزدهام. من یک سال دیگر با داماش قرارداد دارم و به خودم اجازه نمیدهم خودسرانه با پرسپولیس یا هیچ تیم دیگری مذاکره کنم.»
    جهانبخش در ادامه میگوید: «از خیلیها شنیدم که پرسپولیس مرا میخواهد اما من تابع باشگاه داماش هستم تا تیم فصل آیندهام را انتخاب کنم. البته دوستانم معتقدند به تیمی بروم که پیشرفت کنم. دوستانم میگویند در انتخاب تیم حواست را جمع کن. من هم الان تمام تمرکزم را گذاشتهام روی موفقیت داماش. الان تلاش میکنم تا موفقیتهای بیشتری همراه داماش بدست بیاورم. تمام این پیشنهادها را میگذارم برای آخر فصل و وقتی که بازیهای داماش تمام شد. فکرم روی داماش است، چرا که به این باشگاه مدیونم و دوست دارم همراه تیمم به قهرمانی جام حذفی برسم.»
    جهانبخش درباره مشکلات مالی داماش میگوید: «از ابتدای فصل مشکلات مالی وجود داشت. مالک جدید که آمد گفت شما حواستان فقط به فوتبال باشد و من مشکلات مالی را حل میکنم. اوائل پرداختیها بد نبود و ما پاداشها را به موقع میگرفتیم اما هر چه گذشت اوضاع بدتر شد. بعد از باخت به آلومینیوم هم که دیگر بدتر از همیشه. سقف پولهایی که بازیکنان ما دریافت کردهاند 30 درصد است. در تیم بازیکنان متاهلی داریم که حتی در خرج روزانهشان هم ماندهاند. همه بچهها ذهنشان درگیر مشکلات مالی است اما هم سال قبل و هم امسال داریم به خاطر هواداران بازی میکنیم. امیدوارم این مشکلات درست شود تا بتوانیم روزهای موفقی را سپری کنیم.»
    ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
    ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
    ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...

2. 2 کاربر مقابل از delαrαм♥8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (20th February 2013), TaRaNe (20th February 2013)