سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: محروميت دو بازيکن اين تيم در ديدار با سپاهان، خط دفاعي اين تيم را با مشکل مواجه خواهد کرد.

محمد احمدزاده چهارشنبه شب در کنفرانس خبري پيش از ديدار تيمش با فولاد مبارکه سپاهان در چارچوب مسابقات ليگ برتر باشگاه هاي کشور، اظهارکرد: هادي تاميني و احمد آهي را به دليل محروميت در ديدار فردا مقابل سپاهان در اختيار نداريم .

وي تصريح کرد: اين بازيکنان براي تقويت خط دفاعي اين تيم تاثيرگذارند و نبود آنها مي تواند خط دفاعي اين تيم را با مشکل مواجه کند.

سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي در عين حال آمادگي روحي و جسمي بازيکنانش را براي ديدار با سپاهان خوب توصيف کرد و افزود: در ديدارهاي اخير در دقايق پاياني مسابقه گل خورديم که اين بدشانسي در روحيه بازيکنان تاثيرگذار بود.

وي افزود: با برنامه هايي که در هفته جاري اجرا کرديم، روحيه بازيکنان را براي ديدار با سپاهان افزايش داديم و اميدوارم فردا بازي زيبايي را به نمايش بگذاريم .

احمدزاده موفقيت سپاهان در ليگ برتر باشگاه هاي کشور را مرهون تقويت زيرساخت هاي تيم دانست و گفت: استمرار موفقيت تيم سپاهان در ليگ برتر باشگاه هاي کشور مرهون تدوين و تداوم برنامه هاي اين باشگاه از سالهاي گذشته تاکنون است.

تيم فوتبال ملوان انزلي در چارچوب مسابقات ليگ برتر باشگاه هاي کشور عصر پنجشنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان ميهمان تيم سپاهان است .