راموس :" ترجیح می دهم بارسا مقابل تیمهای خارجی برنده باشد "
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: راموس :" ترجیح می دهم بارسا مقابل تیمهای خارجی برنده باشد "

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

راموس :" ترجیح می دهم بارسا مقابل تیمهای خارجی برنده باشد "

مرجع خبري رئال مادريد : سرجیو راموس در برنامه " ال هورمیگرو " حاضر شد که در پاسخ به پرسش مجری برنامه ، پابلو موتوس در مورد نظرش درباره شکست بارسا به میلان گفت :" ما با بارسا رقابت می کنیم اما وقتی یک تیم اسپانیایی با تیم خارجی بازی می کند ، همیشه دوست دارم تیم اسپانیایی برنده باشد . "
    پنالتی که مقابل بایرن خراب کرد :" روزی که برای پنالتی هیجان زده نباشم پنالنی نمی زنم . اما راستش را بخواهید نقطه پنالتی وضع خوبی نداشت . اهل دروغ نیستم . شاید کمی استرس داشتم و همین باعث شد که ضربه ام خراب شود . بقیه هم پنالتی هایشان را خراب کردند . این صحنه روی خواهر و مادرم هم خیلی تاثیر گذاشت . چنین تجربیاتی تو را نیرومندتر می کنند . اگر نتوانی از آن بگذری نمی توانی یک حرفه ای شوی . همیشه باید درس گرفت و وقتی اشتباه می کنی تلاش کنی که پیشرفت کنی . "
    پنالتی چیپ مقابل پرتغال :" همان روزی که در چمپیونزلیگ پنالتی خراب کردم به مادرم گفتم که باید جبران کنم . می خواستم که آن لحظات را برای خانواده ام جبران کنم . چنان خوب ضربه زدم که نشان دهم که از هیچ چیز نمی ترسم . من هم ممکن است که اشتباهی انجام دهم . هیچ کس انتظار نداشت که چنین ضربه خوبی بزنم . برایم آسان تر شده بود . اگر روی پاتریسیو البته آن توپ را می گرفت ، در اسپانیا هم مورد خشم قرار می گرفتم ... "
    ناراحتی دل بوسکه از پنالتی اش :" در این لحظات مربیان بیشترین اذیت را در مورد اتفاقات و تاثیری که ممکن است داشته باشد متحمل می شوند . وقتی که از مرحله گروهی صعود کنی ، با یک بازی بد به خانه بر می گردی . پنالتی ها خیلی مهم بودند . پیکه ، ژابی و برخی دیگر مدام تمرین می کردند . ویسنته به من گفت که بی خیال شوم و من قبول نکردم . این یک خاطره باقی می ماند . می توانم آن را به بچه هایم یاد بدهم . "
    جو خوب در تیم ملی :"جو خوبی وجود دارد که این برای کار خوب است . این اتفاق همیشه خوشایند است . مهم است که یک رقابت سالم برای تشکیل یک هسته مفید وجود داشته باشد . موفقیت رئال - بارسا در سالهای اخیر باعث شده که مشکلات و اختلافات بیش از حد عادی نمود پیدا کند . اما در هر لحظه ممکن است که یک ماقبل و مابعد پدید بیاید که باعث اتحاد بیشتر شود . "
    اتفاقات کوپا دل ری و انداختن جام :" این لحظه ای بود که زندگی من را شکل داد . من آن را با شوخ طبعی پشت سر گذاشتم . مهم این است که رئال برد و مادریدیسموها لذت بردند . "
    چهره جدید :" من باید مراقب باشم . چهره اهمیت بالایی دارد . "
    گاوبازی :" همیشه علاقه زیادی به دنیای گاوبازی داشته ام . یک بار با دوستم تلوانته رفته بودیم تا چند مسابقه را ببینیم که برایم خیلی جالب بود ."

2. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad criska (22nd February 2013)