Riccardo Montolivo milanista.ir
milanista.ir - پائولو مالدینی، اسطوره میلان، از عملکرد ریکاردو مونتولیوو در دیدار مقابل بارسلونا شگفتزده است، و اعلام میکند که این هافبک ایتالیایی خود را به خوبی اثبات کرده است.

بعد از پایان گرفتن قرارداد ریکاردو مونتولیوو با باشگاه فیورنتینا، وی در تابستان 2012 از فلورانس و طی قراردادی آزاد راهی میلان شد.

میلان در چهارچوب مرحله رفت یکهشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 13-2012 موفق شد با دو گل بارسلونا را شکست دهد، و ریکاردو مونتولیوو یکی از بهترین بازیکنان این میدان لقب گرفت.

ملیپوش سابق ایتالیا و اسطوره بزرگ باشگاه میلان، پائولو مالدینی، در مورد عملکرد مونتولیوو در دیدارهای اخیر گفت: مونتولیوو واقعاً مرا شگفتزده کرده است. او بسیار باثبات است، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، و نشان داده که به راحتی میتواند در چندین نقش حضور موثر داشته باشد.
او یک بازیکن تعیینکننده است. او توانسته خلا ناشی از ترک پیرلو را به خوبی پر کند. از نظر قدرت بدنی بسیار در سطح بالایی قرار دارد، به راحتی توپهای حریف را به مالکیت خود در میآورد، وسعت دید بسیار خوبی دارد، و در یک کلام او همه چیز دارد.

مالدینی همچنین در مورد یکی دیگر از خریدهای جدید میلان، کوین کنستانت، ادامه داد: کوین کنستانت، او بسیار سریع است، از تکنیک خوبی برخوردار است، و همچنین شخصیت بالایی دارد.

مونتولیووی 28ساله در 29 دیدار در فصل اخیر برای میلان وارد میدان شده است. همچنین کنستانت نیز به عنوان یک هافبک از جنوا راهی میلان شد، اما آلگری به سرعت نقش او را در تیم تغییر داد، و از وی در پست مدافع چپ بهره برد.