این مهمترین خبر فوتبال ایران است؛ جایی که میلیونها هوادار پرسپولیس ممکن است با تصمیم ناگهانی مدیرعامل تیم شوکه بشوند.
امشب دور نخست مذاكره محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه فوتبال پرسپولیس با 'اسون گوران اریكسون' مربی سوئدی كه از وی به عنوان سرمربی احتمالی آینده این باشگاه نام برده می شود، بدون نتیجه خاصی به پایان رسید ؛ در حالیکه باشگاه پرسپولیس با تاخیر زیاد خبر کوتاهی از مذاکره را منتشر کرد و اریکسون را درصورت توافق سرمربی فصل بعد قرمزها نامید.
نکته جالب اینکه حتی یک فریم عکس از این جلسه به بیرون مخابره نشده است. این مذاکرات با حضور شهراد ناظمی مدیربرنامه های مربیانی مثل دنیزلی و وینگادا در هتل ارم انجام شد.
به گزارش گل رویانیان پس از پایان این مذاكرات در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این دور از مذاكره، معارفه اولیه صورت گرفت.
وی با بیان اینكه در این نشست درباره معرفی باشگاه پرسپولیس و این كه این باشگاه پرطرفدارترین تیم فوتبال ایران است، تصریح كرد: مردم انتظار موفقیت این تیم را دارند. اریكسون در ارتباط با باشگاه پرسپولیس، تیم های پایه و پتانسیل های این باشگاه پرسش هایی را مطرح كرد كه ما نیز به طور شفاف به همه آنها پاسخ دادیم.
وی ادامه داد: در این مذاكرات درباره فصل آینده فوتبال باشگاهی ایران و همچنین بازی های آسیایی مذاكره و مقرر شد یك سری اطلاعات بیشتر و جزیی تری در اختیار وی قرار داده شود.
یک خبر غیر موثق حکایت از این دارد که اریکسون دستمزدی در حدود یک و نیم میلیون پوند را از پرسپولیس طلب خواهد کرد. خبر مهم این است که این مربی سابق تیم ملی انگلیس صبح امروز كیش را به مقصد دوبی ترك و نظر خود را در مورد پیشنهادات مطرح شده از سوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس متعاقباً اعلام خواهد كرد.