مهاجم پيشين منچسترسيتي تاکيد کرده سران اين باشگاه بايد روبرتو مانچيني را حفظ کنند.

ماريو بالوتلي که در پنجره نقل و انتقالهاي زمستاني از منچسترسيتي انگليس به ميلان ايتاليا رفته، در مورد سرمربي پيشين خود صحبتهايي انجام داده است.

اين مهاجم 22 ساله در مدت حضور خود در منچسترسيتي بارها با مانچيني مشکل پيدا کرده بود ولي اکنون به دفاع از هموطن خود پرداخته و به سران عرب اين باشگاه هشدار داده بايد وي را در سيتي نگه دارند.

بالوتلي در اين مورد گفت: هيچ کس بهتر از مانچيني براي هدايت منچسترسيتي نيست. موضوع مهم اين است که همه بازيکنان سيتي او را دوست دارند. اگر از تک تک بازيکنان سوال کنيد که دوست داريد چه کسي فصل آينده هدايت اين تيم را به دست داشته باشد، بدون شک همه خواهند گفت روبرتو. او فقط مربي تيم نيست بلکه دوست تمام بازيکنان است.

بسياري بر اين باور هستند که به دليل اختلاف 12 امتيازي به وجود آمده بين منچسترسيتي و منچستريونايتد در جدول رده بندي، اين مربي ايتاليايي به زودي از اين تيم اخراج خواهد شد و مانوئل پيگيريني، سرمربي کنوني مالاگا جاي وي را خواهد گرفت.

بالوتلي در اين مورد نيز گفت: به موفقيتهايي که روبرتو مانچيني در سيتي به دست آورده نگاه کنيد. او جام حذفي را فتح کرد و سيتي را پس از 40 سال به قهرماني در ليگ برتر انگليس رساند. حتي الکس فرگوسن هم در يونايتد هر سال به قهرماني نميرسد.