رويانيان: مگر ما مرديم که استقلال قهرمان شود؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: رويانيان: مگر ما مرديم که استقلال قهرمان شود؟

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

رويانيان: مگر ما مرديم که استقلال قهرمان شود؟

محمد رويانيان از درد مشترک استقلال و پرسپوليس مي گويد. از بي پولي به دليل پرداخت نشدن کمک هاي دولتي. فشاري که البته روي دوش نماينده آسيايي ايران يعني استقلال سنگيني مي کند.

محمد رويانيان هم مي نالد. بحران مالي در فوتبال همه گير شده. ديگر حتي کارهاي اقتصادي هم کفاف هزينه ها را نمي دهد. کف گيرها به ته ديگ خورده و خبري هم از کمک هاي دولتي نيست. وزارت ورزش و دولت از بودجه مصوب اين دو تيم که در رديف هاي بودجه 91 بوده هم کمک چنداني به دو تيم نداشتند تا شرايط دشوار باشد. پرسپوليس هرچند شرايطي بهتر از استقلال دارد اما رويانيان سعي دارد مدير تيم رقيب را تنها نگذارد. اين دو انگار دوباره دوستان صميمي هستند. دوستان روزهاي سخت!
    رويانيان البته از کميته انضباطي و باشگاه سپاهان هم گلايه دارد. گلايه هايي که مشروحش را در اين گفت و گو با خبرآنلاين مي خوانيد.
    *انگار دوباره روابط تان با استقلال خوب شده . به استقلال کمک دلاري کرديد!؟
    کي گفته؟
    *آقاي فتح الله زاده مصاحبه کردند و گفتند.
    ما طلبي از کنفدراسيون داشتيم و ماجراي استقلال هم يک اتفاق ملي بود که مي توانست براي اين تيم دردسرساز شود. استقلالي ها نمايندگان ايران در آسيا هستند و سهميه ملي کشورمان محسوب مي شوند . کاري که از دست مان بر مي آمد را انجام داديم
    *کفاشيان گفته پولي که به استقلال داده ، «قرض ال پس نده است» شما پول تان را پس مي گيريد؟
    والله نمي دانم بايد ببينيم چي پيش مي آيد. حالا که پول را داديم رفته. بايد ببينيم اگر فتح الله زاده پس مان داد مي گيريم .(خنده) ايشان تعهد داده سر موعد اين پول را بر مي گرداند. البته يکي از آن چک هاي معروفش را هم به ما داده . بالاخره ما هم از چک هاي ايشان گرفتيم!
    *برسيم به حکم جنجالي بنگر. شايد بهتر بود خودتان با او برخورد مي کرديد تا اين همه حرف و حديث ايجاد نشود.
    اصلا اجازه ندادند ما جلسه کميته انضباطي باشگاه را بگذاريم. نمي توانستيم بدون شنيدن حرف هاي بنگر برايش حکم صادر کنيم. آقاي حسن زاده دوباره تا نوبت ما شد انگار عجله داشتند . نمي دانم احتمالا اين حکم به ايشان الهام شده که يکدفعه چنين حکمي را صادر کرده. مانده ام که چرا احکام دوستان کميته انضباطي هيچ تاثيري در بهتر شدن جو ندارد. به محسن بنگر 90 دقيقه در اصفهان فحش دادند،انگار نه انگار. بار قبل هيچ کاري نکردند تا طرفداران سپاهان در تهران هم همان رفتار را تکرار کنند. شما که با بازيکن ما برخورد مي کنيد پس چرا اين برخورد را با طرفداران سپاهان نداشتيد؟
    *البته حکم کميته انضباطي موقت است براي رسيدگي بيشتر .
    کميته انضباطي اصلا احکامش هيچ تاثيري ندارد. با اين همه احکام متوالي که صادر مي کنند تا به حال چه تاثيري در بهتر شدن جو استاديوم ها داشتند؟ اين مشکلات فرهنگي است . براي اينکه جو بهتر شود ، بايد باشگاه ها با هم بنشينند و براي سامان دهي به رفتار تماشاگران و کانون هاي هواداران شان تصميمي بگيرند. من دلخورم از باشگاه سپاهان .همين فردا از سپاهان شکايت مي کنيم. من حرفم با آقاي رحيمي است که عليه تيم ما موضع مي گيرند. عجولانه پيام مي دهند و مي خواهند حکم صادر کنند. برادر من چرا اين قدرعجول هستيد؟ ما در رفاقت با شما کم گذاشتيم؟ همين حالا هم رضا چلنگر کارمند باشگاه ماست . ما او را با يک تماس تان به اصفهان مامور کرديم. يا وقتي شهاب گردان را خواستيد حتي با شهاب تسويه حساب نکرديم و پولي براي رضايتنامه اش نگرفتيم تا به تيم تان بيايد. بعد اين طور با ما برخورد مي کنيد. بردار عزيز نديديد تماشاگران تان چطور به اين بازيکن توهين کردند؟ ما هميشه به ديگران محبت مي کنيم و بعد اين طور جواب مان را مي دهند. بنگر 8 سال در سپاهان خدمت کرده. مي آيد تو اصفهان فحش مي خورد، اينجا هم که چنين برخوردي را با او مي کنند بالاخره بازيکن يک جايي کم مي آورد.
    *يعني قبول نداريد که کار بازيکن شما هم بايد با جريمه همراه شود؟
    من اصلا از کار بنگر دفاع نمي کنم ولي درباره مرام و معرفت حرف مي زنم بايد هميشه حرف هاي دو طرف را شنيد. عدالت دو طرفه است. من هنوز از دست سپاهاني ها دلخورم. هنوز اهالي فوتبال يادشان هست در اصفهان چه اتفاقي براي بچه هاي من افتاد. با آن آب هاي جادويي تيم ما را چيزخور کردند. معلوم نشد چه بلايي سر تيم ما آمد. اينجا هم که مي آيند از اول بازي تا آخرش به بنگر حرف هايي مي زنند تا او از کوره در برود. باز هم مي گويم خود ما با بنگر براي کار غير حرفه اي اش برخورد مي کنيم. همان طور که ديديد سال قبل با شيث و نصرتي برخورد کرديم چون اخلاق براي مان در اولويت است. ولي اين حکم کميته انضباطي را هم قبول نداريم چون يک طرفه است . آنها يک بازيکن و يک تيم را محروم کردند آن هم تا مدتي نامعلوم بي آنکه اصلا حرف هاي بازيکن ما را شنيده باشند. ما تا کي نبايد از اين بچه استفاده کنيم؟ شما داريد باشگاه را محروم مي کنيد. باشگاه ، هواداران ، همه و همه را محروم مي کنيد آن هم قبل بدون دادگاه . اين انصاف نيست .عدالت دو طرفه است نه يک طرفه.
    * مي خواهيد بگوييد احکام صادره به ضرر شماست؟
    کلا اسم پرسپوليس که باشد همه با شجاعت بيشتري احکام شان را صادر مي کنند. زورشان به ما خيلي خوب مي رسد!
    *برسيم به بحث مشکلات مالي؟ دولت بودجه تان را داده؟
    نه خير .الان استقلال و پرسپوليس در فشار شديد مالي هستند. به ما از ابتداي سال تا حالا فقط 2 ميليارد تومان دادند. ديدم فتح الله زاده گفته آنها هم همين مبلغ را گرفتند. الان استقلال شرايط مالي خيلي دشواري دارد. فتح الله زير فشار است و ما هم اوضاع مان خيلي بهتر از آنها نيست. درحالي که بعضي از تيم ها از ابتداي سال تا امروز ارقامي نزديک به 20 ميليارد تومان گرفتند. آنها دولتي هستند ، ما هم هستيم. پس چرا بودجه هاي مان اين طور تقسيم مي شود؟
    * باقي تيم ها بيشتر از اين دو تيم گرفتند؟
    اين طور به نظر مي رسد . يک بام و دو هوا نمي شود. ما وقتي مي خواهيم کاري انجام بدهيم دولتي هستيم اما وقتي قرار مي شود از خدمات دولتي استفاده کنيم ، هيچ اتفاقي نمي افتد.پرسش من اين است اگر ما دولتي هستيم چرا بانک ها به تيم هاي مان دلار نمي دهند؟ بازيکنان و مربيان خارجي ما در استخدام دولت هستند پس بايد با آنها به شيوه دولتي دلار داده شود اما خبري از هيچ نوع همکاري نيست. اين در سفرهاي خارجي هم اتفاق مي افتد. بابا تکليف اين دو تيم بايد روشن شود . اگر دولتي هستيم که دولت بايد به ما کمک کند. اگر خصوصي هستيم بگذاريد روي پاي خودمان بايستيم. اين دو تيم را خصوصي کنيد و بگوييد خودتان برويد درآمدزايي کنيد. اين طور نمي شود اين دو تيم را بين زمين و هوا نگه داشت.
    *شما که امسال رديف بودجه 6 ميلياردي داشتيد. اين پول پرداخت نشده؟
    نه ، گفتم که فقط دو ميليارد تومان و هر دو باشگاه باقي هزينه هاي شان را از راه تبليغات تامين کردند. الان که استقلال به بازي هاي آسيايي رسيده مي دانم فتح الله زاده فشار سنگيني را تحمل مي کند. ما بي پوليم چون دولت پول هاي مان را نداده است.
    *راستي خيلي ها مي گويند با 3 امتيازي که از سپاهان گرفتيد احتمالا استقلالي ها قهرمان مي شود!
    ( مي خندد) نه بابا مگر ما مرديم که استقلال قهرمان شود! اميدوارم بچه ها اين روند موفق شان را ادامه بدهند . نتيجه مهم نيست ، براي مان مهم اين است که بتوانيم دل هواداران را شاد کنيم.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    منظورش حذفي بود

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی