محمد عباسي طي پيامي قهرماني تيم ملي کشتي آزاد و نايب قهرماني تيم کشتي فرنگي ايران در رقابت هاي جام جهاني تهران را تبريک گفت.

محمد عباسي وزير ورزش و جوانان پس از قهرماني قاطعانه تيم ملي کشتي آزاد که با برتري 6 بر يک مقابل روسيه به دست آمد، اين قهرماني غرور آفرين را تبريک گفت.

به گزارش ايسنا،در پيام دکتر محمد عباسي به مناسبت قهرماني تيم ملي کشتي آزاد و نايب قهرماني تيم کشتي فرنگي ايران در جام جهاني آمده است:

بسم الله الرحمن الرحيم

پيروزي مقتدرانه و غرورآفرين تيم ملي کشتي آزاد کشورمان و کسب مقام نخست و عنوان قهرماني جام جهاني، نشان ديگري از شايستگيها و توانمنديهاي جوانان دلير اين سرزمين است.ايران امروز بيش از هر زمان ديگر سرافراز و سربلند با فرزندان غيرتمند خود بر بام اقتدار و افتخار ايستاده و نفس گرم قهرمانان، طلايهدار اين لحظات ميمون و شريف است.

اين نامآوران، اين پهلوانان و جوانمردان امروز ايران با صلابتي مثال زدني به مانند دماوند و با سينهاي ستبر و با تکيه بر اين حماسه و با غرور، سرود و نغمهي پيروزي سر داده و به تمام جهان ميگويد که اي وطن، هميشهي ايام جاودان و ماندگار خواهي بود تا هست اين همت بلند، بر بلنداي جهان خواهي ايستاد.

اهتزاز پرچم با شکوه کشورمان به مناسبت اين پيروزي ارزشمند برگ زرين ديگري در کارنامه جوانان عزيز ما خواهد بود.

اينجانب مراتب تقدير و تشکر خويش را از همه دستاندرکاران، مربيان و پهلواناني که دل ميليونها پير و جوان را در جاي جاي ايران اسلامي و در سراسر جهان شاد کرده و با قدمها و نفسهاي گرمشان شهد شيرين پيروزي را به ملت بزرگوار ايران هديه کردند ، ابراز داشته و اين قهرماني افتخارآميز را به محضر مقام معظم رهبري ، رياست محترم جمهور و همه ملت بزرگ و رشيد ايران تبريک و تهنيت عرض نموده و از درگاه ايزد منان عزت و سربلندي هر چه بيشتر را براي جوانان ايران اسلامي مسألت دارم.

وزير ورزش و جوانان

محمد عباسي