اینجا 25 بازیکن وجود دارد که همه شان می خواهند در ترکیب تیم باشند.این برای باشگاه مناسب خواهد بود اما کار را برای مربی دشوار می کند
سایت گل – شاگردان ژوزه مورینیو به مهم ترین و سخت ترین قسمت این فصل خود رسیده اند.آنها باید ظرف تنها 2 هفته 4 بازی انجام دهند که 2 تای آن برابر بارسلونا و یکی هم مقابل شیاطین سرخ خواهد بود.

په په مدافع پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید در گفتگو با وبسایت بی.وین به بررسی اوضاع و احوال تیمش در آستانه دیدارهای حساس پیش رو پرداخت .پپه در مورد بازی شنبه شب رئال مادرید مقابل لاکرونیا که در ورزشگاه ریازوربرگزار میشود گفت :" لاکرونیا هواداران متعصبی دارد که به شدت از تیم خود حمایت می کنند. من فکر می کنم بخش زیادی از قدرشان به رابطه خوب بازیکنان با هوادرانشان برمی گردد.مطمئنا آنها در بازی شنبه بسیار پرشور خواهند بود چون مقابل ما قرار می گیرند."
په په در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا کریستیانو رونالدو بهترین بازیکنی بوده که تا به حال کنارش بازی کرده پاسخ داد :" بدون شک.رونالدو بازیکن کاملی است.او تمام ویژگی هایی که یک ورزشکار باید داشته باشد را دارد و به این خاطر من فکر می کنم او کاملترین و حتی بهترین فوتبالیست حال حاضر در جهان است."
په په همچنین در مورد شرایط فعلی تیم و سایر بازیکنان این طور پاسخ داد :" ما هر روز تمرینات سختی را انجام می دهیم.همه ما دوست داریم به میدان برویم و برای رئال بازی کنیم.اینجا 25 بازیکن وجود دارد که همه شان می خواهند در ترکیب تیم باشند.این برای باشگاه مناسب خواهد بود اما کار را برای مربی دشوار می کند چون او باید بهترین نفرات را برای بازی کردن انتخاب کند."
مدافع 31 مادریدی ها در پایان نیز توضیحاتی در مورد نام کامل خود داد و گفت :" تلفظ اسم من در برزیل سخت بود به همین خاطر پدرم و مربی ام مرا په په صدا می زدند و این اسم از آن زمان باقیمانده "