بازيکنان بارسلونا شکست برابر رئال مادريد را پذيرفتند و به عملکرد ضعيف خود در اين ديدار اعتراف کردند.

بارسلونا با شکست سه بر يک برابر رئال مادريد در نوکمپ از جام حذفي اسپانيا خداحافظي کرد تا بار ديگر ژوزه مورينيو مانع از قهرماني اين تيم شود.

ژاوي هرناندز در بازي برابر شاگردان ژوزه مورينيو ضعيف ظاهر شد و با ژاوي آماده آبي اناريها فاصله بسياري داشت.

او پس از شکست برابر رئال مادريد اعتراف کرد که او و هم تيميهايش عملکرد خوبي نداشتند: متاسفانه در اين بازي و ديدار برابر ميلان بد ظاهر شديم. بايد بيدار شويم و به خود بياييم. جام حذفي را از دست داديم، اما در ليگا و ليگ قهرمانان اروپا شانس زيادي براي قهرماني داريم. بايد نهايت تلاش خود را به کار گيريم.

او افزود: بعد از آن که نتوانستيم گل اول را به ثمر رسانيم شانس پيروزي کم شد. پنالتي رونالدو روحيه تيم را پايين آورد. بارسلونا خسته نيست، اما بايد براي پيروز شدن راههاي جديد را بيابد.

دني آلوس، مدافع برزيلي بارسلونا هم اعتراف کرد که تيمش عملکرد ضعيفي برابر سفيدپوشان شهر مادريد داشت: "هر گاه تيمهاي حريف برابر ما خوب بازي ميکنند به پيروزي ميرسند. براي پيروز شدن بايد بهترين عملکرد خود را به نمايش گذاريم. اين تنها راه غلبه بر حريفان است.

اما فابرگاس هافبک- آبي اناريها اينگونه لب به سخن گشود: "شکست سختي بود اما بايد آن را بپذيريم و خيلي زود بيدار شويم. آنها بهتر از ما بازي کردند. بازيکنان رئال خيلي خوب خود را به زمين ما ميرساندند و در ضد حملات خطرناک ظاهر مي شدند. بايد از اشتباههاي خود درس بگيريم. در دقايق ابتدايي با قدرت برابر حريف ظاهر شديم اما پنالتي رونالدو تمرکز تيم را به هم ريخت و روند بازي را تغيير داد. بايد براي دو رويارويي حساس برابر رئال و ميلان متحد شويم.