ابراهیم شکوری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم سایپا گفت: وضعیت ما در 4 بازی گذشته خوب بوده هرچند تنها یک پیروزی به دست آوردیم اما همینکه نباختیم نکته مثبتی است. در دیدار فردا مقابل پرسپولیس نبودن ابراهیم صادقی و کاوه رضایی به دلیل 3 اخطاره شدن و همچنین مجید غلامنژاد و سبحانی به دلیل مصدومیت کار را برایمان کمی سخت می کند اما تمام تلاشمان را میکنیم تا نتیجه خوبی به دست بیاوریم.


وی با تأکید بر اینکه پرسپولیس بعد از حضور گل محمدی شرایط بهتری پیدا کرده است، عنوان کرد: از وقتی که گلمحمدی در پرسپولیس کارش را شروع کرده این تیم متحول شده و بازیهای بسیار خوبی را انجام میدهد. پرسپولیس مهره های بسیار خوبی دارد، اما ما سایپا هستیم و برای کسب 3 امتیاز به میدان میرویم.


شکوری در مورد اینکه چند سال در پرسپولیس بازی کرده و چه احساسی از قرار گرفتن مقابل تیم سابقش دارد، عنوان کرد: مطمئنا برای هر بازیکنی جدایی از پرسپولیس سخت است اما شرایط حرفهای به شکلی است که شما باید گاهی از تیمی که دوست دارید جدا شوید. همیشه برای پرسپولیس آرزوی موفقیت میکنم و برای حلال بودن پولی که دریافت میکنم باید تمام توانم را برای سایپا ارائه دهم به غیر از این بازی آرزو دارم پرسپولیس در تمام مسابقات برنده شود.


مدافع سایپا در مورد اینکه آیا به خاطر جدایی از پرسپولیس ها ناراحت است، گفت: بابت جدایی ناراحت نیستم اما در مورد بحث مالیاتی که آقای دایی هم اشاره کرد، کمی ناراحت هستم. از ما پول زیادی بابت مالیات کم کردند اما چرا مالیات ما پرداخت نشده دلیلش را نمیدانم همچنین 30 درصد بابت جریمه از ما کم شد که اصلا نمیدانم برای چیست. فکر میکنم بقیه بازیکنان هم چنین موضوعی را قبول ندارند. در فوتبال حرفهای حق مربی است بازیکنان مورد نظرش را انتخاب کند و جدایی ام از پرسپولیس به این دلیل باعث ناراحتیام نشده است.


وی خاطرنشان کرد: امیدوارم هواداران فردا به ورزشگاه بیایند و بازی خوبی را تماشا کنند با توجه به اینکه پرسپولیس 5 روز بعد هم در جام حذفی باید به میدان برود شاید تمرکزشان به آن بازی باشد و بتوانیم با استفاده از این موضوع نتیجه خوبی را کسب کنیم.