مدافع پرتغالی رئال مادرید درصحبت هایی اعلام کرده که تیمش باید تمام تمرکزش را برروی بازی شنبه مقابل بارسا و تکرار برد مقابل تیم کاتالان متمرکز کند
سایت گل- درپایان بازی سه شنبه شب دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در دور برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری که با برد 1-3 رئال و صعود این تیم به فینال این رقابت ها به پایان رسید، په په، مدافع باتجربه تیم مادریدی با خبرنگاران صحبت کرد.
په په در بخشی از صحبت هایش به رئال مادرید تی وی گفت:« ما بازی کامل و بی عیب و نقصی را انجام دادیم. خیلی خوب بازی را شروع کردیم و این خیلی به کمک ما آمد. زمانی که به صورت تیمی ومنسجم بازی میکنیم، کمتر تیمی است که بتواند ما را شکست دهد. الان باید تمرکزمان را برروی بازی شنبه شب قرار بدهیم؛ چون باید در آن بازی هم به پیروزی برسیم.»
این مدافع باتجربه ادامه داد:« ما از درس های گذشته به بهترین نحو ممکن عبرت گرفتیم. ما در دور رفت نتیجه ای گرفته بودیم که اوضاع حریف نسبت به ما ایده آل تر بود و می دانستیم که بایددر بازی برگشت بیشتر تلاش کنیم. حالا هم خوشحالیم که به بازی فینال رسیده ایم و امیدواریم که تمام هوادارانمان هم این حس را داشته باشند. باید حالا عزممان را برای بازی شنبه شب جزم کنیم.»