کفاشيان: صبر رويانيان از من کمتر است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کفاشيان: صبر رويانيان از من کمتر است

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

کفاشيان: صبر رويانيان از من کمتر است

رئيس فدراسيون فوتبال گفت: صبر رويانيان از من کمتر است و زود ناراحت ميشود.

علي کفاشيان در خصوص جلسه با مسئولان باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: خيلي خوشحالم و حتي جا دارد از مالکي به دليل برگزاري اين نشست صميمانه تشکر ويژه داشته باشم، ما وظيفه خود دانستيم تا از رويانيان مثل همه مديران پرتلاش ورزش مخصوصا در باشگاهها در سراسر ايران تشکر کنيم که به اين فوتبال خدمت ميکنند.

به گزارش فارس وي افزود: با وجود همه حرف و حديثها همه براي اعتلاي فوتبال ايران زحمت ميکشند و هدف اصلي همين است ولي برخي اوقات طبيعي است که اختلاف نظرهايي وجود داشته باشد، چنين اختلاف نظرها و انتقادهايي هيچ وقت از فوتبال دور نميشود.

کفاشيان ادامه داد: ما بايد به پرسپوليس و استقلال و همه کمک کنيم که اشتباهات کمتر شود. طبيعي است از فدارسيون انتظار داشته باشند که خيلي از مشکلات رو در رو حل شود تا دچار مشکلات بعدي نشويم، ما ميدانيم رويانيان با کارهاي زيرساختي که داشته کمکهاي زيادي را به تيم بزرگ پرسپوليس و فوتبال ما مثل مديران ديگر داشته است وجود اين افراد به نظر غنيمت است البته قبول دارم بعضي از گلايهها حق بود.

رئيس فدارسيون فوتبال خاطر نشان کرد: رويانيان صبرش کمتر از من است و زود از همه چيز ناراحت ميشود به همين دليل خيلي از صحبتها را انجام داده بود اما در کل در جلسه امروز سعي کرديم براي همه سوالها جواب باشد تا همه چيز را که در چند روز گذشته اتفاق افتاد تمام کنيم.

وي با دعوت از رويانيان به نشست کميته داوران نيز تاکيد کرد: من از رويانيان دعوت کردم بيايد و براي داوران با توجه به ديدگاه و نظراتش حرف بزند، حتي در برنامه 90 ديدم رويانيان احترام به داوران را نگه داشت و توهين به آنها را ناحق دانست. رويانيان نيز اعتقاد دارد که زحمات داوران را نبايد ناديده گرفت، برد و باخت در فوتبال است و ما مي دانيم برخي مشکلات به پرسپوليس لطمه زده که باعث گلايه رويانيان شده است اما ما همه يک خانواده هستيم و بايد سعي کنيم با آرامش همه چيز را حل کنيم.

وي در پايان خاطر نشان کرد: من در پايان از رويانيان و مالکي که در اين جلسه نزديک و خوب سعي کردند همه چيز به آرامش برسد تشکر ميکنم و اميدوارم که با کمک همه مديران فوتبالي بتوانيم به موفقيت و رشد فوتبالمان کمک کنيم.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. 2 کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (27th February 2013), SaRa-MoHsEn (27th February 2013)