تقوي: سايپا نياز به زمان دارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تقوي: سايپا نياز به زمان دارد

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲
    نام واقعی
    ѕαrιɴα
    استاتوس
    من خیلیا رو دوست دارم ولی بعضیا رو عاشقشونم!l
    شغل و حرفه
    ۪ایشالا ببینیم دکـتـر میشیم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,265 بار در 1,476 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک

تقوي: سايپا نياز به زمان دارد

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: سايپا نياز به فرصت و زمان دارد که نياز است در زمان سختيها به هم نزديک باشيم.

مجتبي تقوي در نشست خبري پيش از بازي با پرسپوليس در پاسخ به سوال فارس مبني بر اينکه ابراهيم صادقي در اين بازي محروم است و آيا حضورش تاثيري در تيم ندارد اظهار داشت: با شما موافقم. صادقي تاثير زيادي در تيم ما دارد. وي از نظر کيفيت فني و غيرت زبانزد است. از جواني و نوجواني در سايپا بوده و پيشرفتش را در سايپا داشته است. بايد در اين تيم چنين بازيکناني را پرورش دهيم. درست است که صادقي در رده ملي کمتر به حق خودش رسيده اما ما بازيکنان خوب و شايسته ديگري مانند ايوبي داريم که 10 سال است کار ميکند. بنابراين فکر ميکنم شخصيت خوب و باتجربه چنين افرادي تاثيرگذار است.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: اگر ابراهيم صادقي را نداريم جوانان ديگري داريم که بايد خودشان و انگيزهشان را در بازي فردا نشان دهند. ما در همه بازيها سه چهار بازيکن بوده که در اختيار نداشتيم.

سرمربي سايپا در پاسخ به اين سوال که پرسپوليس هم بازيکنان محروم و مصدوم دارد عنوان کرد: به تيمهاي ديگري کاري ندارم و علاقهاي هم ندارم. ما کار خودمان را انجام ميدهيم. آنچه مسلم است سايپا با وجود مشکلات زياد از ادوار گذشته تاکنون يکي از تيمهاي خوب بوده است. تنها نگراني ما اين است که جوانان قدر اين موقعيت را بدانند و صبور باشند. ما از نظر فني موفق بوديم اما از نظر تجربه بايد تلاش کنيم تا شان و جايگاه سايپا حفظ شود.

تقوي در مورد برنامههايش که دوست داشت انجام شود، گفت: از نظر جايگاه در جدول همين الان نسبت به سال گذشته همين موقع امتياز بيشتري گرفتيم. من انگيزه زيادي از بازيکنان ديدم اما اتفاقاتي افتاد که خيلي به ما لطمه زد. هم ما و هم بازيکنان بايد تحمل کنيم. شما حتي يکبار نديد که داور به من تذکر دهد. برخلاف بعضيها که فقط در زبان احترام مي گذارند نه در عمل. هيچگاه وقفهاي در بازي به دليل اعتراض من به داوري ايجاد نشده است من فقط اگر صحبتي داشتم در رسانهها بودم. هميشه احترام گذاشتم و اين باور تربيتي من است. اگر اين اتفاقات نبود سايپا پيشرفت ميکرد.

وي گفت: سايپا نياز به زمان و فرصت دارد که لازم است در سختيها به هم نزديک باشيم. اميدوارم فردا بازي خوبي را شاهد باشيم که اين حق طبيعي مردم است. اين بازي ميتواند جزو آخرين فرصتهاي بازيکنان جوان ما باشد.

تقوي درباره محرومان و مصدومان تيمش در بازي فردا اظهار داشت: ابراهيم صادقي و کاوه رضايي محروم هستند. مجيد غلامنژاد و سبحاني نيز به دليل مصدوميت در تيم حضور ندارند. غلامنژاد واقعا يکي از باتجربه ها و مهمترين بازيکنان ماست که در زمين در انتقال کيفيت بازي به جوانان موثر است.

2. کاربر مقابل از SaRiNa-10 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SaRa-MoHsEn (27th February 2013)