رويانيان: داوران بدانند من بزرگترين حاميشان هستم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رويانيان: داوران بدانند من بزرگترين حاميشان هستم

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

رويانيان: داوران بدانند من بزرگترين حاميشان هستم

محمد رويانيان بار ديگر از مسئولان فدراسيون فوتبال انتقاد کرد و گفت: داوران محترم کشور بدانند که حامي واقعي آنها من هستم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در گفتوگو با ايسنا، در واکنش به اظهار نظرهاي برخي از کارشناسان داوري درباره مسايل چند روز گذشته، اظهار کرد: بزرگترين چالش داوران همين اظهار نظرهاي به اصطلاح کارشناسي است که به جامعه داوري لطمه وارد کرده است. داوران محترم کشور بدانند که حامي واقعي آنها من هستم و به زودي ديدگاههاي من را درباره جايگاه و عظمت بالاي داوري خواهند فهميد.

وي افزود: من هر چه گفتم گوشي بدهکار حرفهايم نبود، اما باز هم مي گويم که حفظ شأن و جايگاه داوري اين گونه نيست که تاکنون عمل شده است. آقايان پشت داوران سنگر گرفتهاند. حال چگونه ميخواهند که از داوري دفاع کنند. اگر راست ميگويند داوران را در پوشش حصاري امن و ديواري قرار دهند که مبتني بر اعتماد، تعامل، مهرباني و توام با عدالت باشد.

رويانيان تاکيد کرد: من قبلا هم گفته بودم که اين انتقادها به داوران نيست، بلکه به سيستم داوري است. اشکال کار هم همينجا است که دور داوران يک حصار کشيدهاند. در حالي که اين حصار بايد با محبت و عدالت همراه باشد و به جاي دفاع از اشتباههات داوري بايد از عظمت و شأن بالا، اقتدار و جايگاه ارزشمند داوران دفاع کنيد. متاسفانه مسئولان با رفتار اشتباه خود از اشتباهات داوري دفاع ميکنند که همين موضوع به اصل داوري ضربه زده است. قطعا يکي از معدود افرادي در فوتبال که با تمام وجودش به فکر داوران است و براي آنها ارزش قائل است، من هستم. آقايان شما بايد در موضوع داوري ميان جامعه فوتبال اعتماد ايجاد ميکرديد، اما تنها به بياعتماديها افزوديد.

در شرايطي رويانيان دوباره از سيستم داوري فوتبال انتقاد کرده که پيش بيني ميشد پس از ديدار امروزش با علي کفاشيان از حجم انتقادها کم کند.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. 2 کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (27th February 2013), SaRa-MoHsEn (27th February 2013)