مهاجم سابق پرسپوليس با چاقو تهديد شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مهاجم سابق پرسپوليس با چاقو تهديد شد

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

مهاجم سابق پرسپوليس با چاقو تهديد شد

مهاجم تيم فوتبال داماش گيلان گفت: اگر پس از تهديد توسط افراد ناشناس به تهران نميآمدم معلوم نبود چه بلايي سرم ميآمد.

عليرضا نيکبخت واحدي درباره تهديد شدنش با چاقو در رشت، در گفتوگو با فارس، راجع به اين اتفاق اظهار داشت: وقتي که با حسن رودباريان به بيرون رفته بودم ناگهان توسط چند نفر افراد ناشناس با چاقو تهديد شدم. به همين دليل با اجازه امير عابديني سريعاً راهي تهران شدم. معلوم نبود که اگر به تهران نمي آمدم چه بلايي در آنجا سر من ميآوردند.
    وي افزود: اين افراد ناشناس را حتي يک بار هم در رشت نديده بودم و نميدانم آيا کسي آنها را اجير کرده بود که من را بزنند يا خير؛ ولي داماشيها بدانند که من تا امروز يک ريال هم از اين تيم نگرفتهام و حتي الآن هم به جاي اينکه در خانهاي که قرار بود براي من تهيه شود باشم به جايش در هتل زندگي ميکنم.
    نيکبخت در پاسخ به سؤالي که برخي بازيکنان گفته بودند که با حضور شما در زمين، داماش يک بازيکن کمتر دارد،گفت: نميدانم منظور از اين حرف چيست؟ اما متأسفانه در داماش هرکسي ميخواهد خودش بازي کند و اين موضوع هم برايم جاي سؤال داشت اما بايد اين را بدانيد که اتفاقي که براي من افتاد واقعاً عابديني را ناراحت کرده و تا به امروز اين صحنه را با اين وضعيت نديده بودم.

وي در پايان خاطرنشان کرد: نميدانم تکليفم چه ميشود اما خدا را شکر ميکنم که الآن سالم هستم. من در شرايطي به رشت رفتم که همه ميدانند ميتوانستم به تيمهاي خوب ديگري هم بپيوندم اما اين برخورد براي من بسيار عجيب بود چون نميدانم اهدافشان از اين کار چه چيزي بود. تکليف آينده خودم را راستش را بخواهيد نميدانم اما از عابديني صميمانه سپاسگزارم که به من کمک زيادي کرده و اميدوارم هميشه چيز ختم به خير شود.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (27th February 2013)