استیلی: برای بازی حذفی با استقلال 6 بازیکن جدید می گیریم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: استیلی: برای بازی حذفی با استقلال 6 بازیکن جدید می گیریم

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

استیلی: برای بازی حذفی با استقلال 6 بازیکن جدید می گیریم

حمید استیلی در نشست خبری پیش از دیدار ذوبآهن و پرسپولیس در چارچوب رقابتهای جام حذفی پیرامون این دیدار گفت: فردا برابر تیمی بازی خواهیم کرد که همیشه در رقابتهای داخلی و همچنین بازیهای آسیایی تیم خوبی بوده است و از کادر فنی بسیار خوبی نیز سود میبرد؛ در بازیهای جام حذفی جای هیچگونه اشتباهی نیست و باید بدون اشتباه بازی کنیم تا بتوانیم موفق شویم.
    وی با بیان اینکه سابقه خوبی در مسابقات جام حذفی داریم و ۲ سال پیاپی قهرمان شدهایم افزود: امسال با قرعه سختی رو به رو شدهایم ولی امیدوارم مانند بازی قبلی در اصفهان بازی خوبی ارائه دهیم و امیدوارم نتیجه هرچه باشد در پایان از بازی خوبی که انجام دادهایم راضی باشیم.
    استیلی همچنین با بیان اینکه ۶ بازیکن خود را در این دیدار به همراه نخواهد داشت اظهار داشت: هاشمیان، نوروزی و علی عسگر را به دلیل مصدومیت و شیث رضایی و محمد نصرتی و میثاق معمارزاده را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهیم داشت که این کار را برای ما سخت میکند.
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که گفته میشود به خاطر قراردادی که دارد استعفا نمیدهد در این مورد اظهار داشت: در عمر ورزشیام چه زمانی که بازیکن بودم و چه در زمان مربیگری هیچگاه در مورد پول صحبت نکرده ام و همیشه نفر آخری بودهام که پول گرفتهام و حتی هنوز از باشگاه شاهین پولی طلب دارم اما چک این باشگاه را برگشت نزدهام. به هر حال این فشاری است که روی ما است اما من به تیمم اعتقاد دارم؛ اگر نتایج ۷ هفته گذشته را در نظر بگیریم جزو دو تیم بالای جدول بودهایم و در جام ولایت نیز نتایج خوبی گرفتیم و قهرمان شدهایم.
    وی افزود: از ابتدای فصل مشکلاتی داشتیم و نتوانستیم بازیکنان مدنظر خود را جذب کنیم همچنین در اردویی که در خارج از کشور داشتیم بازیکنان ملی پوشمان را در اختیار نداشتیم به گونهای که سه روز به مسابقههاي ليگ باقي مانده بود که ما با تمام نفرات تمرین کردیم و این شرایط کار را برای پرسپولیس سخت کرد.
    استیلی خاطر نشان کرد: مربی حرفهای هستم و با تیم قرارداد دارم و دست مدیران را نیز باز گذاشتم اما به تیمم اعتقاد دارم و می دانم که موفق میشویم.
    وی در مورد اختلاف حقیقی و معمارزاده، دو دروازهبان تیمش اظهار داشت: حقیقی و معمارزاده هیچ اختلافی با هم ندارند اما معمارزاده را به دلیل انجام تخلف و تکرار آنها در اختیار باشگاه قرار دادهام تا تصمیم گیری مناسب را در مورد او انجام دهند.
    استیلی همچنین در مورد رویارویی احتمالی پرسپولیس و استقلال در مرحله بعد مسابقات جام حذفی اظهار داشت: اگر این بازی را ببریم به احتمال زیاد برابر استقلال باید به میدان برویم که آن دیدار در نیم فصل دوم انجام خواهد شد و ما در نیم فصل دوم قصد به خدمت گرفتن چند بازیکن را داریم و با شرایطی بهتر به مصاف استقلال خواهیم رفت.
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

نام واقعی
    hamidreza
    شغل و حرفه
    دانشجوی فوق لیسانس حقوق
    تشکر شده 61 بار در 38 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    حالا بذار ذوب اهن رو ببریم بعد حرف از استقلال بزن. شانسی که اوردیم اینه که ذوب اهن هم شرایطش مساعد نیست زیاد

نام واقعی
    AmirHossein
    شغل و حرفه
    سرگردون تو اینترنت
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 1,161 بار در 545 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    آخه چی جوری میخواد بازیکن جدید بیاره ! ؟ کی میاد تو این تیم