به گزارش خبرگزاری فارس، یحیی گلمحمدی پس از پیروزی 4 بر 1 مقابل سایپا گفت: یک نیمه بسیار طوفانی را مقابل سایپا پشت سر گذاشتیم و بازی را بسیار خوب آغاز کردیم در تمامی دقایق نیمه اول مسلط بر حریف بودیم و توانستیم سه گل به ثمر برسانیم. در نیمه دوم سایپا با توجه به اینکه عقب بود طبیعی بود که فشار میآورد و توانست یکی از گلهای خورده را جبران کند. بعد از آن باز هم کنترل بازی را به دست گرفته و خوشحالم که به پیروزی رسیدیم. با تمام وجود به بازیکنانم تبریک میگویم و این برد را به هواداران تقدیم میکنم.


وی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس، در مورد اینکه پس از اخراج مقابل آلومینیوم هرمزگان به طور طبیعی باید گفت یک جلسه محروم میشد اما چه اتفاقی میافتد که میتواند در این بازی روی نیمکت قرار بگیرد اظهار داشت: فکر نمیکنم در همه جای دنیا این طور باشد که مربی این چنین اخراج شود. درست بعد از پایان مسابقه از مسئولان باشگاه درخواست کردم نامهای برای فرجامخواهی بدهد تا محرومیت من بخشیده شود این نامه بعد از بازی ارسال شد و با لطف کمیته انضباطی بخشیده شده است. من نه حرف بیادبانه به داور زده بودم و نه اعتراضی کرده بودم که اخراج شدم. مطمئن باشید اگر مشکلی وجود داشت بخشیده نمیشدم.


سرمربی پرسپولیس در مورد روحیه خوبی که پس از این پیروزی به دست آوردم گفت: در هر صورت ما در یک جبهه دیگر و در جام حذفی باید در اصفهان به مصاف ذوب آهن برویم مسابقه بسیار سختی است نتیجه خوب مقابل سایپا روحیه ما را برای آن مسابقه زیاد کرد در دیدار رفت عملکرد خوبی داشتیم و امیدوارم در جام حذفی نیز بتوانیم نتیجه مناسبی کسب کنیم.


ذوب آهن نسبت به نیم فصل اول تیم بسیار بهتری شده هر چند که نتایج خوبی نگرفته است.


گلمحمدی در پاسخ به این سئوال که به نظر میرسد کریم انصاریفر و محمد قاضی به یکدیگر پاس نمیدهند گفت: مطمئن باشید در تیم ما چنین اتفاقاتی نمیافتد و اگر چنین مشکلاتی وجود داشته باشد یک تیم نمیتواند موفق باشد.


تیم یک دلی هستیم و رفاقت در پرسپولیس حرف اول را میزند اگر غیر از این بود چنین اتفاقاتی نمیافتاد. در تیمهایی که رفاقت وجود ندارد پیروزیها مقطعی است بازیکنان ما در تیم دوست یکدیگر هستند. میبینیم که بازیکنانی که در نیمفصل اول بازی نکردند و الان نیمکتنشین هستند خیلی راحت این موضوع را پذیرفتهاند که برای ما خیلی ارزشمند است.


گلمحمدی در مورد عدم حضورش که با بخشیده شدن کمیته انضباطی منتفی شد عنوان کرد: فکر نمیکنم حضور من تاثیری در این نتیجه داشته باشد در بازیهای قبلی هم که من نبودم تیمهایم به پیروزی رسیدند در بازی زمانی که سرمربی صبا بودم در بازی با پرسپولیس که به پیروزی رسیدیم محروم بودم و در دیدار مقابل گهر با همین پرسپولیس هم به پیروزی رسیدیم. محرومیت بنده هیچ تاثیری در این نتیجه نداشت.


گلمحمدی در مورد اینکه آیا کریمی با دیدار با ذوب آهن میرسد اظهار داشت: باید از پزشکان این مسئله را بپرسیم اما به نظر میرسد او شرایط خوبی ندارد امیدوارم کریمی بتواند برای ما به میدان برود و حتی اگر از او بتوانیم نیم ساعت و یا 20 دقیقه استفاده کنیم خیلی خوب است.