رويانيان: پول جريمه ام را از فتح الله زاده مي گيرم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رويانيان: پول جريمه ام را از فتح الله زاده مي گيرم

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

رويانيان: پول جريمه ام را از فتح الله زاده مي گيرم

محمد رويانيان مي گويد گاهي بايد انتقاد وجود داشته باشد.

محمد رويانيان در گفت و گو با خبرآنلاين درباره ديدار ناگهاني اش با علي کفاشيان و حل ناگهاني همه مشکلات ميان پرسپوليس و فدراسيون مي گويد:« جلسه پرباري داشتيم. اول بگذاريد از فدراسيون تشکر کنم که حکم جريمه يحيي را بدون توجه به همه اختلافات ميان باشگاه و فدراسيون بررسي کرد. کميته انضباطي و فدراسيون فوتبال بي توجه به مشکلات و همه حرف ها ، شکايت ما را بررسي کرد و حکمش را برگرداند. از اين بابت بايد تشکر کنم و بايد بگويم اين اتفاقات هيچ ارتباطي به ديدار ما با آقاي کفاشيان نداشت اما در جلسه اي که با مسئولان فدراسيون داشتم مواضعم درباره داوران را به طور شفاف براي شان گفتم . آنها را با عقايد خودم اشنا کردم و ديدند که حتي عقايد من وراي راهکارهاي آنهاست براي حمايت از داوران. آقاي کفاشيان حتي خيلي از گفته هاي من استقبال کرد و دوست داشت اين برنامه را براي کمک به داوران انجام دهد. ديديد که هم ما و هم فدراسيون در بحث مان جدي بوديم و حتي آنها مي خواستند مرا تعليق کنند ولي اين دعوا را در حکم شان دخالت ندادند.»
    او در پاسخ به اين سئوال که وقتي مي شد اين قدر ساده با فدراسيون به تفاهم رسيد ، چرا اين همه جنجال رسانه اي به پا شد مي گويد:« يعني الان اگر بگوييم ، صبح کم الله بالخير . آقا ما آمده ايم که به حکم صادره از سوي فدراسيون اعتراض کنيم ، شما راضي مي شويد(لبخندي مي زند و ادامه مي دهد) به هر حال انتقاد بايد باشد. حتما بايد رک گويي داشته باشيم البته رسانه ها هم بر اساس ذات شان به دنبال دريافت حقيقت ها باشند. آنها مو شکافي مي کنند . از دل حرف هاي ما مهمترين بحث هايش را بيرون مي کشند. خلاصه هر حرف جنجالي که بزنيم تيتر مي شود و اگر براي تان حرف هاي خوب بزنيم که خود شما تيترش نمي کني. مثلا اگر مي گفتم آقاي کفاشيان عزيز ، قربانت بشوم ، بيا و خوبي کن به مشکل ما برس ، خود شما در خبرآنلاين کارش مي کرديد؟ بايد يک چيزي بگويم که شما هم خوش تان بيايد ديگر! چه مي گوييد ؟ کيليک خور بايد باشد ديگر! ولي قبول دارم که گاهي شايد بايد آهسته تر حرکت کنيم.»
    او ادامه مي دهد:« خدا را شکر در اين ديدار رودرروي مان درباره خيلي چيزها حرف زديم. آنها که مرا مي شناسند مي دانند دنبال کار در فدراسيون نيستم . کفاشيان هم آدم خوبي است دارد تلاش مي کند. من هم قبلا گفتم بايد دوستان تعامل بيشتري داشته باشند. با تعامل کارها بهتر پيش مي رود.»
    او درباره جريمه 20 ميليوني اش هم گفت:« آن حرف را زده بودم . بحث يک قران ، دو زار را به هر حال اين حکم صادر شده من از ابتدا هم مشکلي با حکم نداشتم. اين حکم را قبول داريم پولش را از علي فتح الله زاده مي گيرم و مي دهم به فدراسيون تا بي حساب شويم!»
    رويانيان با تبريک برد آسيايي تراکتورسازي هم گفت:« آنها عالي بودند. جو ورزشگاه شان حرف نداشت اما کاش پرسپوليس ما هم در جمع نمايندگان آسيايي مان مي بود.»

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Aliparsa (1st March 2013)