کاکا: پیروزی مقابل بارسا، پیش از بازی مقابل یونایتد،اهمیت زیادی دارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: کاکا: پیروزی مقابل بارسا، پیش از بازی مقابل یونایتد،اهمیت زیادی دارد

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

کاکا: پیروزی مقابل بارسا، پیش از بازی مقابل یونایتد،اهمیت زیادی دارد

رئالی ها سه شنبه شب باید در الدترافورد مقابل منچستریونایتد قرار بگیرند و کاکا معتقد است که در آستانه این دیدار، رسیدن به یک پیروزی دیگر مقابل رقیب قدیمی اهمیت زیادی دارد
    سایت گل- کاکا، هافبک رئال، معتقد است پیروزی در دیدار فردا شب مقابل بارسا، یک آماده سازی خوب برای دیدار حساس مقابل منچستریونایتد در چمپیونزلیگ است.
    شاگردان مورینیو که سه شنبه شب در رقابت های کوپا دل ری موفق شدند بارسا را در نوکمپ 3-1 شکست دهند، فردا شب در لالیگا بار دیگر مقابل آبی و اناری ها قرار خواهند گرفت؛ دیداری که البته اهمیت کمتری دارد.
    رئالی ها سه شنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ باید در الدترافورد مقابل منچستریونایتد قرار بگیرند و کاکا معتقد است که در آستانه این دیدار، رسیدن به یک پیروزی دیگر مقابل رقیب قدیمی اهمیت زیادی دارد.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" برای اینکه در بهترین فرم مقابل منچستریونایتد قرار بگیریم، پیروزی مقابل بارسا در دیدار فردا شب بسیار مهم است.
    به اینکه با شکست دادن بارسا برای آنها بحران ایجاد می کنیم یا نه، فکر نمی کنیم. ما به خودمان فکر می کنیم و اینکه باید این کار را انجام بدهیم. تیم نشان داد که ما می توانیم هر تیمی را شکست بدهیم و این به ما اعتماد به نفس داد."
    این هافبک باتجربه برزیلی تایید کرد که از بازی کردن در نوکمپ ناراحت شده اما معتقد است که می تواند با ادامه روند خوب اخیرش، خودش را به ترکیب اصلی برساند.
    " واقعا ناامید کننده بود اما به تصمیم سرمربی احترام می گذارم. با توجه به نتیجه ای که مقابل بارسا به دست آوردیم تنها می توانم به هم تیمی هایم تبریک بگویم.
    تلاش می کنم تا از فرصت هایی که به تازگی به دست آوردیم، استفاده کنم و شاید دیدار فردا موقعیت خوبی برای من باشد. این فرصتی است تا نشان بدهم که می توانم در دیدارهای مهم برای تیم موثر باشم."

از نظر فیزیکی در شرایط خوبی قرار دارم و این باعث می شود تا از خودم راضی باشم. از نظر وزنی سبک تر شده ام و می توانم از بازی کردن لذت ببرم.
    دیدار فردا، دیدار ویژه ای است و به من انگیزه زیادی می دهد. ما می دانیم که فاصله 16 امتیازی زیاد است اما ما به پیروزی در هر دیدار فکر می کنیم. هدف ما در دیدار فردا این است که فاصله را به 13 امتیاز کاهش دهیم.
    ما هر بار تنها به یک دیدار فکر می کنیم. دیدار فردا می تواند فرصت خوبی برای من باشد. ما خیلی باانگیزه هستیم و مثل همیشه مقابل بارسا قرار می گیریم."
    او همچنین در مورد آینده اش گفت:" هنوز دو سال از قرارداد من با رئال باقی مانده است. مشکلی برای ادامه حضور در رئال ندارم. همیشه گفته ام که نمی خواهم به یک مشکل برای باشگاه تبدیل شوم. اگر قرار باشد بروم، این کار را خواهم کرد. و اگر قرار باشد بمانم، مثل یک حرفه ای کار می کنم.
    واضح است که دوست دارم در جام جهانی ای که در کشورم برگزار می شود، بازی کنم. صحبتی با اسکولاری نداشتم. نمی دانم در حال حاضر به تیم ملی برمی گردم یا خیر اما باید آماده باشم. واقعا دوست دارم به تیم ملی برگردم."

soltan cr7

2. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

H!dden (1st March 2013)

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی