ماکسی آلگری سرمربی میلان در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از جدال با لاتزیو از الشعراوی خواست تا غیبت بالوتلی برای میلان را با درخشش برابر لاتزیو کمرنگ کند.
سایت گل-میلان میزبان پایتخت نشینان خواهد بود آن هم در یک بازی بسیار حیاتی که می تواند نقش به سزایی در تعیین سومین تیم بالانشین سری آ داشته باشد.

به نقل از ac-milan.ir-در حالی که تنها 12 هفته تا پایان رقابت های این فصل سری آ باقی مانده ،دو تیم از هفته 27 سری آ در جدالی حساس برای کسب رتبه سوم جدول به مصاف هم خواهند رفت.دیداری که در سن سیرو برگزار می شود و تیمی که پیروز شود می تواند گام بلندی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده بردارد

آلگری درکنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی لاتزیو گفت " استفان باید مانند بازی های گذشته در این بازی بدرخشد. او یک بازیکن بزرگ است اما درخشش در یک فصل برای او کافی نخواهد بود تا نامش را در تاریخ این باشگاه به یادگار بگذارد.
او در ادامه گفت" من همچنین از هواداران می خواهم که فردا به ورزشگاه بیایند. ما حضور آن ها را در زمین احساس می کنیم. آن ها باید یار دوازدهم ما باشند."

این مربی 45 ساله با تجربه در رابطه با لاتزیو گفت" بازی شنبه شب بهترین فرصت برای ما است تا بتوانیم لاتزیو را پشت سر بگذاریم. یک بازی بسیار مهم برای رسیدن به رده ی سوم.بدون شک محکوم به پیروزی هستیم"