اوزيل: رئال توانايي شکست منچستر را دارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اوزيل: رئال توانايي شکست منچستر را دارد

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

اوزيل: رئال توانايي شکست منچستر را دارد

مسوت اوزيل باريکن آلماني تيم فوتبال رئال مادريد روز يکشنبه اعلام کرد پيروزي ما در بارسلون نشان مي دهد رئال مي تواند منچستر يونايتد را در انگليس شکست دهد.

رئال مادريد روز سه شنبه در حالي در بازي برگشت مرحله يک هشتم نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا در اولد ترافورد به مصاف منچستر مي رود، که در بازي رفت با نتيجه يک بر يک متوقف شده است.

اوزيل به روزنامه دي ولت آلمان گفت: « ما براي تيم منچستر احترام زيادي قائل هستيم اما روز سه شنبه با تمام توان بازي خواهيم کرد. اگر ما توانايي بردن بارسلونا ( سه شنبه گذشته سه - يک ) داريم در منچستر نيز مي توانيم پيروز شويم .»

اين هافبک تيم ملي فوتبال آلمان افزود: « اين بازي با توجه به رويارويي با يک تيم فوق العاده دشوار خواهد بود اما ما در بازي رفت ( يک - يک ) توانايي خودمان را نشان داديم. ما در نيمه نخست با بازي فوق العاده فرصت هاي زيادي ايجاد کرديم .»

بازيکنان رئال اگر مي خواهند در ليگ قهرمانان اروپا به راه خود ادامه دهند بايد روز سه شنبه مقابل منچستر گلزني کنند.

شاگردان ژوزه مورينيو پرتغالي با توجه به دو پيروزي که در دو بازي اخير مقابل بارسا ( الکلاسيکو ) کسب کرده اند، با روحيه بالايي به منچستر مي روند.

رئال روز شنبه با پيروزي سه بر يک بارسا را حذف کرد و به فينال جام حذفي اسپانيا صعود کرد. بازي رفت دو تيم در سانتياگو برنابئو مساوي يک - يک تمام شده بود.

رئالي ها همچنين روز شنبه در لا ليگا با نتيجه دو بر يک رقيب هميشگي خود را شکست دادند.

اوزيل با اشاره به اينکه « هدف ما جام حذفي و ليگ قهرمانان است » خاطر نشان کرد لا ليگا که رئال از بارسا سيزده امتياز عقب است در اولويت بعدي قرار دارد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از مادريد، اين هافبک آلماني در نهايت تاکيد کرد همچنان بايد پيشرفت کند: « من بايد عملکردم را بهبود ببخشم. من شيفته پاس گل دادن هستم اما خوب مي دانم که بايد بيشتر گل بزنم. من تاکنون چهار گل زده ام و بايد دست کم به ده گل برسم .»

GooDBYe CapTaiN

2. 2 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (4th March 2013), Milad criska (4th March 2013)