روز سه شنبه اولین باری خواهد بود که رونالدو بعد از جدایی از یونایتد به ورزشگاه این تیم بازمی گردد
سایت گل- پاتریس اورا، مدافع فرانسوی باشگاه منچستریونایتد در آستانه بازی حساس فردا شب تیمش مقابل رئال مادرید در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا درمورد این بازی و البته بازگشت کریستیانو رونالدو به ورزشگاه اولدترافورد به اظهار نظر پرداخته.
این بازی در حالی برگزار می شود که در مصاف رفت دو تیم در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو دو تیم به تساوی 1-1 دست یافته بودند.
اورا معتقد است که عشقی که کریس رونالدو به باشگاه انگلیسی دارد، بازگشت او به اولدترافورد را سخت می کند.
این درحالی است که رونالدو در روزهای اوجش در باشگاه رئال مادرید به سرمی برد و بعد از شش فصل درخشش در رختکن منچستریونایتد در سال 2009 به رئال مادرید پیوست. حالا برای اولین بار خودش را برای بازگشت به اولدترافورد بعد از جدایی از این تیم آماده می کند.
اورا در گفتگو با تلویزیون منچستریونایتد گفت:« وقتی با عشق بازی می کنی، خیلی سخت است. اینجا خانه رونالدوست به همین خاطر بازی 3شنبه مملو از احساسات خواهد بود. امیدوارم که این موضوع مانع از آن شود که او یک بازی خوب را ارائه کند.»
اورا در بخش دیگری از صحبت هایش به تمجید از روحیه پیروزی طلب مهاجم پرتغالی پرداخت. رونالدو در سال 2008 و زمانی که برای یونایتد توپ می زد، توپ طلا را مال خود کرد و در همان سال بود که یونایتد در فینال لیگ قهرمانان اروپا توانست با غلبه بر چلسی درمسکو به قهرمانی اروپایی برسد.
یونایتد در حال حاضر هم صدرنشین لیگ برتر است و با فاصله 15 امتیازی سیتی را در جایگاه دوم می بیند.
دراین میان اورا در ادمه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که یقین دارد که ستاره پرتغالی در اولدترافورد با استقبال گسترده ای مواجه می شود:« هواداران یونایتد هیچ وقت فراموش نمی کنند که رونالدو چه کارهایی برای تیم انجام داده؛ رونالدو یک برنده است و به شدت رقابت می کند. اگر بتواند مقابل یونایتد به پیروزی برسد، این کار را انجام می دهد. او هنوز هم این باشگاه را دوست دارد. بعد از اتمام بازی مان مقابل رئال درمادرید، کمی با هم حرف زدیم و رونالدو به من گفت که خیلی بعید است که به یونایتد بازگردد.»