مرفاوي: قبل از پنالتي حنيف خطا كرد/ داور را محروم ميكنند اما امتيازات ما برنميگردد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مرفاوي: قبل از پنالتي حنيف خطا كرد/ داور را محروم ميكنند اما امتيازات ما برنميگردد

نام واقعی
    mahsa
    استاتوس
    من پرسپولیس پرستم مرگ براستقلال وجوادنکونام
    شغل و حرفه
    رنگی کردن کیسه کشا
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,477 بار در 2,026 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

مرفاوي: قبل از پنالتي حنيف خطا كرد/ داور را محروم ميكنند اما امتيازات ما برنميگردد

سه بازيكنم را مقابل سپاهان از دست دادم/ مرفاوي: قبل از پنالتي حنيف خطا كرد/ داور را محروم ميكنند اما امتيازات ما برنميگردد

زمانی هم که در مورد داوری صحبت میکنیم اعدامم میکنند اما متاسفانه همین موضوع 2 امتیاز حساس را از ما گرفت و امیدوارم در آینده به گونهای باشد که این اشتباهات تکرار نشود
    سايت گل- صمد مرفاوي كه تيمش 3 امتياز بازي با استقلال را با يك پنالتي مشكوك از دست داده بود با انتقاد شديد از وضعيت داوري گفت: فوقش اين داور را دو جلسه محروم ميكنند اما امتيازات ما كه برنميگردد.

سرمربي صبا پس از تساوی یک بر یک تيمش مقابل استقلال در نشست خبري عنوان کرد: بازی سختی مقابل تیم صدرنشین با بازیکنان باتجربه و توانمند داشتیم. من در طول هفته از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنانم کار کردم. در این دیدار هم در دفاع و هم در حمله خوب ظاهر شدیم و نیمه اول بازی کاملا در اختیار ما بود و گل اول را زدیم.
    به گزارش گل و به نقل از فارس، صمد مرفاوی با اشاره به دو تعویض اجباری تیمش، یادآور شد: ما ایمان رزاقی راد و یک مدافع خود را به دلیل مصدومیت تعویض کردیم و همین مسئله باعث شد تا در کارمان نقص ایجاد شود همه دیدند که بازی در اختیار و کنترل ما بود.
    مرفاوی در مورد قضاوت داور تاکید کرد: درباره داوری که حرف میزنم میگویند مرفاوی به داوران معترض است اما من خودم مهاجم بودم و هنگامی که یک مهاجم بلند میشود مزاحمت او روی بازیکن دیگر خطاست. کاری به پنالتی ندارم اما قبل از این صحنه داور به سادگی از برخی خطاها گذشت. بازیکن استقلال روی مدافع ما خطای آزاردهندهای کرد اما داور سوت نزد.
    وی افزود: اشتباه داوری یک بار دو بار رخ میدهد اما نمیشود چند بار این اشتباه پشت سر هم به وجود آید. ما در این دیدار استقلال را آزار دادیم اما اشتباه داوری متاسفانه 2 امتیاز را از ما گرفت. زمانی هم که در مورد داوری صحبت میکنیم اعدامم میکنند اما متاسفانه همین موضوع 2 امتیاز حساس را از ما گرفت و امیدوارم در آینده به گونهای باشد که این اشتباهات تکرار نشود.
    سرمربی صبا در مورد اینکه پس از چند بازی از حامد لک در بازی استفاده کرد، یادآور شد: هر بازی شرایط خاص خود را دارد، چون میدانستم بازیکنان استقلال قدبلند هستند و در توپهای ارسالی به دنبال ایجاد موقعیت هستند از لک استفاده کردم. همه دیدند که چقدر خوب کار کردیم اما متاسفانه داور یک بازیکن ما را اخراج کرد و 2 بازیکن ما را با دادن کارت 3 اخطاره کرد تا در دیدار آینده از داشتن آنها محروم باشیم.
    وی افزود: امیدوارم در بحث داوری منطقی وجود داشته باشد، نهایتا این داور را 2 جلسه محروم میکنند اما این امتیازات به ما باز نمیگردد. با توجه به شرایط و برنامهریزیهای انجام شده تلاش میکنیم مقابل سپاهان هدفمند بازی کنیم و نمایش خوبی داشته باشیم.
    میدونم یه روز میری تو اسمونا تاکه ثابت کنی به همه ی اونا که سری ازتمام دنیا...

میگن دیوونه است
    اره دیوونه ام
    دیوونه ی پرسپولیس
    عاشقم عاشقی جرمه؟
    من متعصب ترین دختری ام که دیدین
    قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
    مهدی تنها اسطوره ی من نیست شاهرگمه
    بازیکنام تنهابازیکنان سرخ پوش نیستن مثل خون تو رگمن
    افتخارمیکنم به داشتن بی انتهاترین عشق دنیاپرسپولیس

2. کاربر مقابل از M@HS@_Antikise6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad criska (4th March 2013)

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    این کمیته داوران وفدراسیون چه غلطی میکنن........یه دفعه ای جام رو بدین به استقلول بره پیه کارش......خودتونو مسخره کردین

soltan cr7