به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، وحید شمسایی آقای گل جهان در فصل گذشته لیگ برتر فوتسال با توجه به کاهش مبلغ قراردادها بدون تیم ماند و همین امر هم باعث شد تا تیم ملی را نیز از دست بدهد. شمسایی با توجه به مشکلات خانوادگی خود نمیتواند به مدت طولانی در تیمهای خارجی بازی کند، اما اخیرا یک باشگاه چینی با پرداخت مبلغی بالا شمسایی را به مدت یک ماه جذب کرد. این تیم برای مسابقات مقدماتی جام باشگاههای آسیا که اردیبهشتماه برگزار میشود، این بازیکن را جذب کرده است و برای هر بازی مبلغ 16 هزار دلار (حدود 50 میلیون تومان) پرداخت خواهد کرد.


شمسایی، در این زمینه به خبرنگار فارس گفت: به احتمال 99 درصد برای این مسابقات به این تیم خواهم پیوست و این باشگاه را در مسابقات مقدماتی جام باشگاههای آسیا همراهی میکنم.


متن نامه باشگاه چینی که به شمسایی ارسال شده به شرح زیر است:


وحید شمسایی عزیز


ما یک باشگاه فوتسال در شنزن چین هستیم. باشگاه ما قهرمان رقابتهای قهرمانی فوتسال چین در فصل 2012-2011 شد و در حال حاضر در رده نخست لیگ قرار دارد. ما به عنوان قهرمان لیگ فوتسال چین در رقابتهای قهرمانی باشگاههای فوتسال آسیا که یازدهم آوریل در مالزی برگزار خواهد شد، حضور داریم. همان طور که میدانید هر تیمی میتواند یک بازیکن خارجی آسیایی داشته باشد. میخواهیم از شما صمیمانه دعوت کنیم تا به دلیل مهارتها و تجربه فراوانتان به باشگاه ما ملحق شوید. تیم ما با حضور شما قدرتمندتر خواهد شد.


ما در زمان تمرین شما در چین برای اقامتتان هتل 5 ستاره فراهم خواهیم کرد و برای خورد و خوراک برنامه غذایی خودتان را برایتان در نظر میگیریم. در رقابتهای قهرمانی باشگاههای جهان دو مرحله گروهی و حذفی وجود دارد. در مرحله گروهی حدود 3 تا 5 مسابقه باید برگزار شود. امیدواریم که شما حدود 20 روز در تمرینات ما حاضر شوید و در 3 مسابقه مرحله گروهی بازی کنید. در صورتی که تیم به مرحله حذفی صعود کند، در 2 مسابقه بیشتر بازی خواهید کرد. اگر تیم این فرصت را به دست آورد که به دور دوم که در ژاپن برگزار میشود، راه یابد، این قرارداد تمدید خواهد شد.


ما 16 هزار دلار برای هر بازی آسیایی (حدود 3 تا 5 بازی) و بلیت درجه یک سفر را به شما پیشنهاد میدهیم.


منتظر پاسخ شما هستیم


با بهترین آرزوها


اریک