مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: پيراهن تيم ملي مقدس است و شايد لياقت ندارم که به تيم ملي دعوت نميشوم.

سيدمهدي سيدصالحي در مورد گلزنيهاي اخيرش در ديدارهاي تراکتورسازي گفت: هيچ کاري انجام نميدهم و هر اتفاقي که ميافتد لطف خداست هميشه اعلام کردم ضعيفترين فوتباليست ايران هستم و خودم را هيچ کسي نميدانم. اگر به جايي رسيدم با اراده خدا بوده و هيچ برگي از درخت نميافتد مگر اينکه خدا بخواهد. بين من و هوادار هيچ فرقي نيست خواست خدا بوده که يکي بازيکن ديگري هوادار و ديگري کاسب شده است به هيچ چيزي افتخار نميکنم و معتقدم هرچه که دارم از خدا دارم.

وي در مورد اينکه به نظر ميرسد اين بار ديگر نظر کادر فني تيم ملي را براي پوشيدن پيراهن تيم ملي جلب کرده باشد عنوان کرد: تمام فکر و ذهنم اين است که به عنوان فوتباليست براي باشگاهم مثمر ثمر باشم. احساس ميکنم لياقت پوشيدن تيم ملي را ندارم. زماني که در استقلال بودم بعد از مصدوميت 7_ 8 گل زدم. در سپاهان همراه با عماد رضا بهترين گلزن اين تيم بودم اما به تيم ملي دعوت نشدم. پيراهن تيم ملي مقدس است و شايد تا الان لياقت نداشتم که به تيم ملي دعوت نشدم.

سيدصالحي تاکيد کرد: ميگويند خدا دو جا به بندههايش ميخندد اول در جايي که خدا ميخواهد يکي را بالا ببرد و همه تلاش ميکنند او را زمين بزنند و دوم آنجايي که همه ميخواهند شخصي را بالا ببرند اما خدا نميخواهد. به همين خاطر عقيده دارم تمامي اتفاقات بر اثر عنايت پروردگار ميافتد و هيچ وقت نميتوانم از خودم صحبتي کنم.

مهاجم تيم تراکتورسازي تبريز در مورد پيروزي مقابل نفت تهران گفت: نفت تيم بسيار خوبي است و مربي و کادر فني بزرگي دارد. در اوايل بازي خستگي ديدار مقابل الجزيره روي بازيکنان تاثير گذاشت و نتوانستيم در ابتدا خوب عمل کنيم اما هرچه گذشت به اصطلاح فوتباليها گرم شديم و بهتر بازي کرديم. در روزي که خوب نبوديم با لطف پروردگار توانستيم هر 3 امتياز را کسب کنيم.

سيدصالحي در مورد ديدار بسيار حساس استقلال و تراکتورسازي در هفته 29 ليگ برتر عنوان کرد: بازي حساسي با استقلال داريم. هر 6 بازي آخر فصل ما همه مهم هستند و هر کدام از آنها همانند يک فينال است. تمام زحمتمان را در ادامه مسابقات مي کشيم تا به موفقيت برسيم. الان زمان نتيجه گرفتن است. مقابل استقلال در کنار انجام يک بازي خوب اميدوار هستم دو تيم فوتبال جوانمردانهاي را انجام دهند و ديگر هرچه باشد دست خداست و بايد ببينيم که او براي ما چه مي خواهد.

وي در مورد اينکه استقلاليها اعلام کردند تنها 10 درصد از ورزشگاه را به هواداران تراکتورسازي اختصاص خواهند داد اظهار داشت: به عنوان بازيکن در اين ارتباط نميتوانم نظر بدهم بايد ببينيم مقررات چه ميگويد. بايد بين فدراسيون و باشگاهها تعامل برقرار شود و انشاءالله تصميم خوبي در اين ارتباط اتخاذ شود.