اميدوارم تيمي که کمتر اشتباه داوري به نفعش شده قهرمان شود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اميدوارم تيمي که کمتر اشتباه داوري به نفعش شده قهرمان شود

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

اميدوارم تيمي که کمتر اشتباه داوري به نفعش شده قهرمان شود

واقعيت را بخواهم بگويم اين است که هر 3 تيم شانس قهرماني دارند؛ اگرچه من فولاد را هم شانس دار مي دانم اما نه براي قهرماني بلکه براي کسب سهميه

سايت گل – احمدجمشيديان يکي از بازيکناني است که در وانفساي شلوغي جدول مسابقات ليگ و آسيايي مي تواند کمک بزرگي براي سپاهان باشد. او در بازي مقابل گهر يک گل خوب براي سپاهان زد و نشان داد مي تواند ثابت بازي کند ...اگرچه آرزوي او بازي کنار محرم نويدکياست .

بازي چه طور بود؟

بازي خوبي بود .در 10دقيقه اول بازي توانستيم با تاکتيک خوبمان بازي را در دست بگيريم و تا دقيقه 90 هم بازي تحت کنترل ما بود و علاوه بر گل هايي که زديم موقعيت هايي خوبي هم داشتيم که مي توانستيم گلهاي بيشتري بزنيم.

گل زيبايي زدي؟

من کلاَ به شوت زدن علاقه مندم و هروقت موقعيت شوت داشته باشم اين کار را تست ميکنم .در آن لحظه هم ديدم موقعيت خوبي است و من هم شوت زدم و نوپ به پايم هم نشست و گل شد.البته بايد بگويم از آخرين گلي که اينطوري زدم 1 سال مي گذرد و خودم هم دلم تنگ شده بود.

تو در فرم خوبي هستي چه دليلي دارد که نيمکت نشيني؟

من شايد کم بازي کنم اما هميشه سعي کردم مفيد باشم ....من نميدانم چرا بازي نمي کنم .عده اي گفتند آماده نيستي خوب حق هم دارند وفتي بازيکني نيمکت نشين مي شود همه فکر مي کنند نا آماده است.اما با همين چند بازي ثابت کردم که در شرايط خوبي هستم و فقط به دليل سليقه مربي است که بازي نمي کنم . چند بار هم گفتم حتي قسم خوردم که آماده ام اما خوب مربي است که تعيين مي کند چه کسي بازي کند.من خوشحالم که ثابت کردم که آماده ام و خوشحال تر مي شوم که اين روند را ادامه بدهم .

اينکه جاي محرم بازي مي کني يا او جاي تو يک اجبار است؟

چه بسا که اگر من و محرم در کنار هم بازي کنيم قدرت تيمي ما هم بيشتر ميشود اما نمي دانم چرا اين اتفاق نمي افتد.البته اين چند بازي هم محرم مصدوميت جزيي داشته که البته مشکل خاصي هم نبود بيشتر جنبه استراحت داشته ... نبود ايشان هم مزيد بر علت شد تا من بازي کنم .

اعتراضي نداري؟

نه . در کل فوتباليست بايد تابع نظر باشگاه باشد و من هر چه قدر هم کم بازي کنم سعي مي کنم موفق باشم و مفيد براي باشگاهم.

جنگ قهرماني به کجا مي رسد؟

واقعيت را بخواهم بگويم اين است که هر 3 تيم شانس قهرماني دارند؛ اگرچه من فولاد را هم شانس دار مي دانم اما نه براي قهرماني بلکه براي کسب سهميه . ما 2 بازي مهم با تراکتور و استقلال داريم که اين بازي ها مي تواند تعيين کننده قهرمان اين فصل باشد.و به شخصه از خدا مي خواهم که تيمي که کمتر اشتباه داوري به نفعش شده به قهرماني برسد.ما بازي هاي حساسي داريم که بايد با تمرکز به سراغ آنها برويم تا به هدفمان برسيم.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. 3 کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (6th March 2013), TaRaNe (6th March 2013), عشقه سرخ (6th March 2013)