کاشي: سپاهان را دست کم نميگيريم

مدافع تيم فوتبال صباي قم گفت: در شرايطي مقابل سپاهان اصفهان قرار ميگيريم که ميخواهيم با قدرت به سه امتياز دست يافته و بعد از شش هفته در ليگ پيروز شويم.

مرتضي کاشي در گفتوگو با خبرنگار فارس، تصريح کرد: در دقايق پاياني بازي با استقلال تهران کمي دچار آسيب ديدگي شدم که کادر فني صلاح دانست تعويض شوم ولي حالا وضعيت خوبي دارم و اميدوارم با تلاش بازيکنان مقابل سپاهان در اين ديدار با نتيجه خوبي ميدان را ترک کنيم.

وي با تاکيد بر اهميت کسب سه امتياز بازي سپاهان براي تيم صباي قم افزود: براي همين منظور بازيکنان تيم فوتبال صباي قم با انگيزه بالا برابر سپاهان اصفهان صف آرايي خواهند کرد تا هم بازي خوبي را به نمايش بگذاريم و هم دست پر از اصفهان برگرديم.

کاشي با تاکيد بر آمادگي بالاي تيم فوتبال صباي قم براي اين بازي تصريح کرد: در بازي گذشته با اينکه صاحب موقعيتهاي فراواني شديم ولي متاسفانه يک اشتباه از سوي داور مسابقه سبب شد در خانه خود دو امتياز با ارزش را از دست بدهيم.

مدافع تيم فوتبال صباي قم با بيان اينکه ما تا به اين هفته توانستهايم بازي خوبي را نشان دهيم بيان داشت: اين در حالي است که در هفته بيست و نهم کار سختي در مقابل تيم فوتبال سپاهان اصفهان در پيش داريم و بايد با تمام توان در اين ديدار ظاهر شويم.

وي با بيان اينکه صباي قم در پانزدهمين بازي خارج از خانه خود صد در صد به دنبال پيروزي در ديدار با سپاهان اصفهان است، تاکيد کرد: بازيکنان ما در تلاش براي ادامه درخشش در ديدارهاي خارج از خانه اين فصل، تمرينات آمادهسازي خوبي را انجام دادهاند.

کاشي ابراز داشت: کادر فني به خوبي نقاط ضعف حريف را شناسايي کرده تا از اين طريق بتوانيم در مقابل تيم فوتبال سپاهان اصفهان به اهداف خود دست پيدا کنيم که البته اصلا کار سادهاي نيست چون آنها حريفي دونده و جنگنده هستند و بايد بازي کم اشتباهي را در فولاد شهر اصفهان به نمايش بگذاريم.

مدافع تيم فوتبال صباي قم عنوان کرد: سپاهان اصفهان را هرگز دست کم نخواهيم گرفت زيرا آنها در اين فصل همچون سه فصل گذشته تيم پرقدرتي بوده و به دنبال قهرماني هستند و ميخواهند در خانه خود پيروز باشند، با اين حال هر بازي شرايط خاص خود را دارد ولي ما در خانه حريف تنها به پيروزي ميانديشيم.

تيم فوتبال صباي قم که در حال حاضر با کسب 37 امتياز در مکان نهم جدول رده بندي ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور قرار دارد در هفته سيزدهم از دور برگشت اين مسابقات از ساعت 16 روز جمعه هجدهم اسفند ماه در ميهماني سپاهان اصفهان به ميدان ميرود.