مرجع خبري رئال مادريد : وقتی شبکه های تلویزیونی انگلیسی از کریستیانو در مورد بازی در اولدترافورد و احتمال بازگشتش به این استادیوم در آینده برای بازی در منچستر پرسیدند ، ستاره پرتغالی بدون هیچ تردیدی گفت :" احساساتی وجود دارند که به خاطر محبتی که در این جا به من شده هرگز فراموش نمی کنم اما در در رئال خیلی راحتم . همیشه می خواهم برنده شوم و با رئال تلاش می کنم که گام به گام به فینال چمپیونزلیگ برسم . "
این جاه طلبی ذاتی کریستیانوست که باعث می شود که هرگز نخواهد که نا امید شود و مدام بخواهد که رکوردها را در پیراهن رئال مادرید پودر کند . با گلش در اولدترافورد به رکورد 47 گل در جام باشگاه های اروپا رسید که هموطنش اوزه بیو با 46 گل را پشت سر گذاشت . او فقط دو گل تا اسطوره رئال مادرید یعنی دی استفانو از این حیث فاصله دارد . بازیکن آرژانتینی 49 گل زده بود که هیچ بعید نیست که کریستیانو در دو بازی مرحله یک چهارم نهایی رکوردش را بشکند .
کریستیانو در پیراهن رئال مادرید به اوج پحتگی خود رسیده است . او در رئال در 36 بازی اروپایی 31 گل زده است . در یونایتد در 58 بازی فقط 46 گل زده بود . در رئال میانگینش 0.86 گل در هر بازی بود و در منچستر 0.27 . یعنی فرصت طلبی او در رئال سه برابر شده است .
کریستیانو از زمان پیوستنش به رئال در ژولای 2008 در 185 بازی 186 گل زده است و با رکورد 1.01 گل در هر بازی روندی باور نکردنی داشته است . او سه شنبه گذشته چهلمین گلش در این فصل را زد . او در 18 بازی احتمالی باقی مانده می تواند که رکوردش را بهبود بخشد و تا رکورد 60 گل در این فصل برسد . البته خودش گفته که حاضر است که گل این گلها را با رسیدن به فینال ومبلی عوض کند .