مهاجم تيم تراکتورسازي تبريز گفت: قلعه نوعي من، اکرامي و کياني را دوست نداشت و به همين دليل ما را بازي نمي داد.

مسعود ابراهيم زاده در گفتگو با ايسنا، در رابطه با بازي تاريخي تراکتور مقابل الجزيره امارات عنوان کرد: در کل بازي به خصوص در نيمه دوم سرتر از حريف بوديم و خوشحالم خدا به من عزت داد در چنين بازي گلزني کنم.

وي افزود: در آن روز بهت و حيرت بازيکنان ميلياردي الجزيره که باعث شد از جو استاديوم فيلمرداري کنند بيشتر از همه چيز به من چسبيد و خيلي افتخار کردم که پيراهن چنين تيمي را مي پوشم.

بازيکن بومي تراکتورسازي درباره ي بازي با نفت تهران بيان کرد: نفت تيم جواني است که دوندگي بالايي دارد و از همه مهتر مربي کاربلدي سکان هدايت اين تيم را بر عهده دارد، نفت در نيم فصل دوم رقابت ها از لحاظ عملکرد، تيم سوم است اما ما تراکتوريم و انشالله با ياري هوادارانمان اين تيم را شکست خواهيم داد.

وي ادامه داد: بازي هاي باقي مانده حکم فينال را دارند و اگر در بازي هاي رو در رو با استقلال و سپاهان عملکرد خوبي داشته باشيم قهرمان ليگ برتر مي شويم.

ابراهيم زاده در خصوص افت و بدل شدن به يک نيمکت نشين تمام عيار در طي دو سال اخير گفت: در ليگ دسته اول آزادي عمل بيشتر داشتم و اين مسئله باعث مي شد بهتر و راحت تر بازي کنم، در زمان کمالوند در ليگ برتر هم مربي بهم اعتقاد داشت و من هم خيلي تأثير گذار کار مي کردم.

وي اضافه کرد: قلعه نوعي به بازي ام اعتقاد نداشت و به طبع اين تفکر مربي، در نحوه ي عملکردم تأثير منفي گذاشته بود، ولي من آن زمان به نيمکت نشيني اعتراض نکردم و هميشه گفته ام کار کردن با اين مربي يکي از افتخارات من است و برايش آرزوي موفقيت مي کنم.

بازيکن تراکتورسازي ادامه داد: فوتبال سليقه اي است، هيچ وقت به نيمکت نشيني اعتراض نکرده ام و هر زماني که به من بازي داده اند با تمام وجود براي موفقيت تيم جنگيده ام.

وي خاطرنشان کرد: توني اعتقاد ويژه اي به بازي من دارد و در مقابل من هم در تمرينات خيلي جدي و پر تلاش ظاهر مي شوم، درست است در پست هاي غير تخصصي به کار گرفته مي شوم اما نهايت تلاشم را انجام مي دهم و خودم اعتقاد دارم از لحاظ شعور فوتبالي خيلي بالا هستم.

ابراهيم زاده در پايان سخنانش راجع به مدت قراردادش گفت: دوران سربازي ام 18 بهمن ماه به پايان رسيده است و اگر براي سال بعد مرا بخواهند شک نکنيد در تراکتور خواهم ماند، چون بازي کردن در اين تيم افتخار بزرگي است که نصيب هرکسي نمي شود.