هافبک با تجربه تيم تراکتورسازي تبريز گفت: بازيکنان تراکتور ترجيح مي دهند به جاي بازارگرمي، حرفشان را در زمين مسابقه بزنند.

مهدي کريميان در گفتگو با ايسنا، دربارهي بازي حساس روز جمعه مقابل استقلال گفت: به خاطر اينکه استقلال با يک امتياز اختلاف در صدر جدول قرار دارد، بازي با اين تيم فينال ليگ برتر است و همه بر حساسيت اين ديدار واقف هستند و ما هم تمام تلاشمان را مي کنيم تا با يک بازي منطقي و تماشاگر پسند استقلال را در آزادي شکست دهيم.

وي درباره صحبت هاي مسئولان باشگاه استقلال مبني بر ممانعت از حضور هواداران منتصب به تراکتورسازي در ورزشگاه آزادي خاطر نشان کرد: در ايران چون صندلي ها شماره گذاري نشده نمي توان ورود هواداران را کنترل کرد و هر کسي بليط داشته باشد وارد ورزشگاه خواهد شد و مسئولان فدراسيون هم گفتهاند نصف ورزشگاه به تماشاگران تراکتورسازي اختصاص مي يابد.

وي افزود: اگر 100 درصد ورزشگاه را هم به استقلالي ها اختصاص دهند باز هم آنها نمي توانند آن را پر کنند چون اگر مي توانستند در بازي هاي قبلي اين کار را انجام مي دادند.

کريميان ادامه داد: طرفداران تراکتور زبانزد خاص و عام هستند و مثل هواداران ساير تيم ها نيستند که بنشينند و فقط بازي را تماشا کنند. اين مردم در طول بازي به صورت ايستاده تيم را تشويق مي کنند و طبق شناختي که دارم فکر مي کنم بيش از نصف ورزشگاه از ساعت هاي اوليه صبح پر مي شود.

بازيکن تراکتورسازي درباره ي شانس قهرماني تراکتورسازي در ليگ برتر تأکيد کرد: بازي هاي باقي مانده حکم فينال دارند و بايد حداکثر امتيازات را کسب کنيم . از بازي استقلال استارت قهرماني را مي زنيم.

کريميان در پايان سخنانش در رابطه با مشکلات مالي باشگاه گفت: بعد از بازي استقلال مشکلات مالي حل خواهد شد و تمام تمرکزمان به بازي فردا معطوف است و به مسائل مالي فکر نمي کنيم.