هافبک تيم تراکتورسازي تبريز گفت: ما نيازي نمي بينيم مثل استقلال تبليغ کنيم و هواداران را به ورزشگاه دعوت کنيم،مردم آذربايجان موقعيت شناس هستند و اطمينان دارم بيش از نصف ورزشگاه سرخ پوش مي شود.

قاسم دهنوي در گفتگو با ايسنا، در رابطه با بازي حساس مقابل استقلال عنوان کرد: سرمربي و بازيکنان استقلال مقابل تراکتور انگيزه زيادي دارند بخاطر همين بازي خيلي سخت و حيثيتي است.

وي افزود: با تمام قدرت مقابل استقلال بازي خواهيم کرد اما نبايد فراموش کنيم فوتبال حادثه است، انشالله استقلال را براي بار سوم در آزادي شکست مي دهيم.

دهنوي ادامه داد: از لحاظ فوتبالي ما خيلي برتر از استقلال هستيم و به نظرم سطح کيفي بازي دو تيم قابل مقايسه نيست و ما از اين جهت خيلي برتر هستيم.

وي در خصوص قهرماني تراکتور در ليگ برتر خاطرنشان کرد: پيش گو نيستم نمي دانم در چه رده اي قرار مي گيريم اما اگر مقابل استقلال و سپاهان پيروز شويم قهرمان مي شويم و در غير اينصورت بايد قيد اولي را بزنيم.

بازيکن تيم تراکتورسازي تبريز درباره ي صحبت هاي بازيکنان و مسئولان تيم استقلال مبني بر راه ندادن هواداران تراکتور به ورزشگاه اظهار کرد: صحبت هاي بازيکنان استقلال از روي ترس است و اصلأ اهميت ندارد حتي ارزش آن را ندارد که وقت ام را صرف خواندن آن کنم همه چيز در زمين ثابت مي شود، يقين دارم هواداران ما از ساعت 10 صبح نصف ورزشگاه را پر مي کنند و اين را بايد بدانند هرجا که تراکتور بازي کند هوادارانش هم حضور دارند.

وي افزود: استقلال در شيراز، قم وکرمان صد درصد ميزباني را مي گيرد ولي هيچ کس اعتراضي نمي کند اگر اين قانون است بايد براي همه تيم ها يکسان اجرا شود.

دهنوي در پايان سخنانش گفت: تراکتور خيلي پر طرفدارتر از استقلال است و به نظرم اجراي قانون ده درصد ضعف و کم لطفي فدراسيون است.