رييس سازمان ليگ برتر فوتبال از برگزاري فينال مسابقات جام حذفي در 14 بهمن و پايان رقابتهاي ليگ برتر در 22 ارديبهشت خبر داد.

عزيزالله محمدي با اعلام اين خبر اظهار کرد: پيش از اين انتقادهاي زيادي از زمان برگزاري فينال جام حذفي ميشد که معتقد بودند نبايد جام حذفي بعد از رقابتهاي ليگ تمام شود به همين جهت ما امسال رقابتها را به گونهاي برنامهريزي کرديم که فينال جام حذفي را در 14 بهمنماه برگزار خواهيم کرد.
وي همچنين گفت: به جهت اينکه بازيکنان مليپوش بتوانند روزهاي بيشتري را در خدمت تيم ملي باشند، رقابتهاي اين فصل ليگ برتر را زودتر از ادوار گذشته به پايان ميرسانيم. پيشبيني کرديم يازدهمين دوره ليگ برتر 22 ارديبهشت سال 1391 به پايان برسد. ليگ برتر فصل پيش 31 ارديبهشت تمام شده بود.
عزيز محمدي با اشاره به تغيير زمان برگزاري مسابقههاي پرسپوليس و استقلال در هفته شانزدهم ليگ برتر به خاطر فينال جام حذفي خاطرنشان کرد: جابهجايي کوچکي انجام داديم تا هيچ کدام از دو تيم پرسپوليس و استقلال اعتراضي براي کافي نبودن زمان استراحتشان پيش از داربي جام حذفي نداشته باشند. ما بازيهاي اين دو تيم در هفته شانزدهم که هر دو در تهران بود را در زمان مقرر برگزار نکرده و به جاي آن داربي حذفي را برگزار ميکنيم. طبق شرايط ورزشگاه آزادي بعد از انجام هر بازي بايد تا 48 ساعت در آن زمين مسابقهاي برگزار نشود.
رييس سازمان ليگ درباره انتقادهاي علي کريمي نيز گفت: کريمي از بازيکنان بااخلاق فوتبال ماست و همواره يکي از ستونهاي تيم ملي بوده است. ما در جلسهاي به مدت دو ساعت محمد رويانيان، مديرعامل باشگاه پرسپوليس و حميد استيلي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس را قانع کرديم. بنابراين خواهش ميکنم بازيکنان ديگر از ما انتقاد نکنند و کار خودشان را انجام دهند. مديران آنها به اندازه کافي از ما انتقاد کردهاند.