فقط گفتم من به توني حمله نكردم /قاسم دهنوي: به جان دخترم مصاحبه ام را تكذيب نكردم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فقط گفتم من به توني حمله نكردم /قاسم دهنوي: به جان دخترم مصاحبه ام را تكذيب نكردم

نام واقعی
    amirali
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,219 بار در 333 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

فقط گفتم من به توني حمله نكردم /قاسم دهنوي: به جان دخترم مصاحبه ام را تكذيب نكردم

هرگز نگفته اگر فيكس نباشد ديگر براي تراكتورسازي بازي نخواهد كرد. قاسم دهنوي در مصاحبه دوباره با سايت گل مي گويد:« به جان دخترم كيميا مصاحبه ام را تكذيب نكردم.

قاسم دهنوي چهارشنبه با سايت گل مصاحبه كرد و در ان مصاحبه مدعي شد اگر روبروي استقلال فيكس نباشد ديگر براي تراكتورسازي بازي نخواهد كرد. بعد از انتشار اين مصاحبه و البته شكست تراكتورسازي مقابل استقلال يكي از سايت هاي خبري مصاحبه اي از قاسم دهنوي منتشر كرد با اين مضمون كه هافبك تراكتورسازي مصاحبه اش را تكذيب كرده و هرگز نگفته اگر فيكس نباشد ديگر براي تراكتورسازي بازي نخواهد كرد. قاسم دهنوي در مصاحبه دوباره با سايت گل مي گويد:« به جان دخترم كيميا مصاحبه ام را تكذيب نكردم. فقط گفتم نبايد از لفظ حمله دهنوي به توني استفاده مي شد. من به توني حمله نكرده بودم بلكه اين حرفها نوعي صحبت با سرمربي از طريق رسانه بود. من مصاحبه ام را تكذيب نكردم و روي حرفهايي كه زدم هستم. فقط به دليل شرايط تراكتورسازي و بازي مقابل الجيش شما اين حق را بدهيد كه ديگر حرذفي نزنم تا با بهترين شرايط به قطر برويم»

2. 2 کاربر مقابل از amirali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

anahid (9th March 2013), FaRsHaD_8 (9th March 2013)