سرمربی شیاطین سرخ بی صبرانه درانتظار آن است تا تیمش بعد از ناکامی در لیگ قهرمانان اروپا در اف ای کاپ واکنش مثبتی را به نمایش بگذارد

سایت گل- سرالکس فرگوسن سرمربی باتجربه منچستریونایتد در صحبت هایی اعلام کرده که بعداز شکست تیمش مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا درانتظار آن است تا شاگردانش در رقابت های اف ای کاپ کقابل چلسی خودی نشان بدهند و معتقد است که بازی با چلسی همان چیزی است که تیمش به آن نیاز دارد
این سرمربی 71 ساله در پایان بازی با رئال شرایط عصبی خوبی نداشت و از همین رو مایک فلان، دستیارش را روانه سالن کنفرانس خبری کرد.اما حالا و در آستانه بازی با چلسی در مرحله یک چهارم پایانی اف.ای کاپ خود فرگوسن پاسخگوی سوالات خبرنگاران شده.
فرگوسن در صحبت هایی گفت:« ما در روز یکشنبه کاری برای انجام دادن داریم وفکر می کنم که می توانیم از پس آن بر بیائیم. ما بارها ازاین فاز و از این پروسه عبور کرده ایم. وقتی برای مدتی طولانی در تیمی هستی، همیشه لحظات روشن و تاریک فراوانی را پشت سرمی گذاری. در مجموع ما خیلی خوب و زود خودمان را پیدا می کنیم و همین اتفاق باز هم رخ خواهد داد.»
مصاف با چلسی در مرحله یک چهارم پایانی اف.ای کاپ اویلین باری است که یونایتد مقابل رافا بنیتس روی نیمکت مربیگری این تیم قرار می گیرد.پیش از این یونایتد در حالی که روبرتو دی متئو را روی نیمکت مربیگری این تیم می دید، مقابل آبی های لندن به میدان رفته بود. سرالکس درمورد بنیتس گفت:« سرمربی سابق لیورپول واقعا خوش شانس بود که توانست بعد از هدایت اینتر بعد از مورینیو، هدایت یک تیم دیگری که قهرمان لیگ قهرمانان اروپا بوده را در دست بگیرد.»
این درحالی است که بنیتس هنوز هم نتوانسته قلب هواداران تیمش را تسخیر کند و همواره مورد انتقاد است ولی سرالکس در ادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که تمایلی ندارد که راجع به مشکلات تیم های حریف صحبت کند:« من قرار نیست که وقتی کسی روی زمین افتاده به او لگد بزنم. نگرانی من در مورد منچستریونایتد است و آنچه در چلسی اتفاق می افتد واقعا روی من تاثیری ندارد.چلسی رکورد فوق العاده ای در اف.ای کاپ دارد وشاید بهترین تیم در دهه اخیر در این رقابتهاست. مهم نیست که وقتی مقابل چلسی قرار می گیری، مربی این تیم چه کسی است؛ تو قطعا بازی و کار سختی خواهی داشت.»