سرمربي آرسنال تاکيد کرد با فکر شکست خوردن برابر بايرن مونيخ پا به آليانس آرهنا نخواهند گذاشت.

به نقل از ساکرنت، ديدار برگشت تيمهاي آرسنال و بايرن مونيخ چهارشنبه اين هفته و از ساعت 23:15 به وقت تهران در آليانس آرهنا مونيخ برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس،ديدار رفت در خانه آرسنال با نتيجه 3 بر يک به سود بايرن به پايان رسيد که اين موضوع تيم آلماني را در وضعيت بسيار بهتري براي صعود به دور بعدي قرار داده است.

آرسن ونگر در مورد ديدار برگشت گفت: درست است که شانس ما براي رسيدن به مرحله بعد بسيار اندک است ولي همين شانس، غير ممکن را ممکن خواهد کرد. ديدار برگشت برابر ميلان در فصل گذشته را به ياد ميآوريم. به همين دليل از دقيقه نخست ديدار با ميلان تا پايان خواهيم جنگيد. آرسنال پيروزيهاي بزرگي در ليگ قهرمانان اروپا بدست آورده که تمامي هواداران تيم به آن ميبالند. تنها کاري که بايد انجام دهيم اين است که خودمان را به اين باور برسانيم که ميتوانيم در مونيخ همه چيز را به سود خودمان برگردانيم. براي تيم ما خيلي عالي خواهد بود اگر بتوانيم در پايان دقيقه 90، تيم پيروز ميدان باشيم.

وي افزود: بدون هيچ شکي کاري سخت برابر تيمي بزرگ و يکدست داريم. روحيه تيممان در زمين حريف بايد در بالاترين حد خود قرار داشته باشد. انگيزهاي که براي رسيدن به مرحله بعد داريم ميتواند ما را در جايگاه خوبي قرار دهد. با اين طرز فکر که به هيچ وجه نميتوانيم راهي مرحله بعد شويم پا به مونيخ نخواهيم گذاشت.