داد میزنم که بشنوند، زمین اهواز افتضاح است! / بختیار رحمانی: بعد از نود افت نکردم،
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: داد میزنم که بشنوند، زمین اهواز افتضاح است! / بختیار رحمانی: بعد از نود افت نکردم،

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

داد میزنم که بشنوند، زمین اهواز افتضاح است! / بختیار رحمانی: بعد از نود افت نکردم،

این زمین در شأن تیم فولاد نیست به کی باید بگوییم؟ صد بار گفتهایم... اصلا به چه زبانی بگویم؟ داد بزنم؟ آقایان زمین را درست کنید سایت گل- بختیار رحمانی دیروز دو گل از چهار گل فولاد را به نام خودش ثبت کرد تا یک روز رویایی را پشت سر بگذارد. هافبک گلزن فولاد میگوید برخلاف خیلیها که به 90 میروند و افت میکنند، حضور در این برنامه به او اعتمادبهنفس داده. انگار تنها چیزی که او و یارانش کم دارند یک زمین صاف و هموار است.

بازی چطور بود؟
    بازی خوب بود. باز هم بردیم اما طبق معمول زمین تختی خیلی خراب بود. حسینآقا هم از دست ما ناراحت بود.
    آقای فرکی ناراحت بود؟! شما که بردید!
    ما بردیم اما همه چیز که بردن نیست. ما هفت هشت سال است در لیگ برتر بازی میکنیم اما در این زمین برای استپ کردن ساده مشکل داشتیم و بعضی جاها نمیتوانستیم یک پاس ساده بدهیم. همین مسئله باعث شده بود که حسینآقا مجبور شود از کنار زمین با بازیکنها کلنجار برود. خود من چند بار برای استپ کردن هم مشکل داشتم.
    یعنی اینقدر زمین خراب است؟
    کاش ببینید آن وقت میفهمید من چه میگویم. مسئولین به جای چمن به ما چاله چوله تحویل دادهاند! این زمین در شأن تیم فولاد نیست به کی باید بگوییم؟ صد بار گفتهایم... اصلا به چه زبانی بگویم؟ داد بزنم؟ آقایان زمین را درست کنید.
    باشگاه فولاد چرا کاری نمیکند؟
    فولاد بدبخت چه کار کند؟ مگر زمین مال فولاد است؟ هر بازی 4 میلیون میدهند اما وضع زمین این است. به خدا زمین سر پل ذهاب از اینجا بهتر است! از آن 4 میلیون 3 میلیون خرج زمین پل ذهاب کنند یک استادیوم خوب میشود. شک نکنید.
    مسئول زمین اهواز چه کسی است؟
    نمیدانم هیئت فوتبال است؟ استانداری است؟ فدراسیون است؟ اما هر کسی هست تو را به خدا این زمین را درست کنید. این تیم یک تیم لیگ برتری است. با این زمین میخواهیم به جام باشگاههای آسیا برویم؟ یکی به داد این زمین برسد. این بد است که مربی به بازیکن بگوید بلد نیستی استپ کنی یا چرا آن توپ را گل نزدی... تازه حسینآقا خودش فوتبالیست است و درک میکند که زمین چقدر افتضاح است. قبل از بازی هم گفتیم زمین را آب بدهید اما انگار نه انگار. بعد از بازی هم از کمردرد و زانودرد خواب نداریم. امیدوارم برای سال بعد یک فکری بکنند.
    خب بگذریم از زمین! از دو تا گلی که زدی بگو...
    یکی از آنها دقیقا شبیه موقعیتی بود که در بازی با نفت آبادان از دست دادم. آنجا هم گفتم که جبران میکنم و خدا کمک کرد اینجا گل زدم. گل دوم هم که کمک بچهها بود و من فقط کار را تمام کردم.
    سهمیه آسیا را میگیرید؟
    سخت است اما این شانس را داریم که سهمیه بگیریم. چند بازی حساس داریم. مخصوصا بازی با استقلال که امیدوارم زمین تا آن وقت درست شود تا بازی را ببریم.
    حرف دیگری نداری؟
    من گل دومام را به برادرم یادگار رحمانی تقدیم میکنم که خودش هم قبلا فوتبالیست بوده و در لیگ یک هم بازی کرده و زحمتهای زیادی هم برای من کشیده است. البته باید به نکتهای هم اشاره کنم.
    چه نکتهای؟
    در رابطه با برنامه 90 باید بگویم برخلاف بعضیها که به برنامه 90 میروند و افت میکنند من خیلی هم برایم خوب شد. خدا را شکر میکنم. هم گل زدم هم پاس گل دادهام. دست عادل فردوسیپور درد نکند که مرا دعوت کرد. برنامه 90 به من اعتماد به نفس داد چون هر کسی نمیتواند به 90 برود.

soltan cr7

2. 2 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (11th March 2013), Yeganeh red (11th March 2013)