از استقلال پول زور نميخواهم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: از استقلال پول زور نميخواهم

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

از استقلال پول زور نميخواهم

در 5 مسابقه باقيمانده از بين بالاي جدوليها تراکتور و استقلال را بازي داريم و قبلا هم خدا را شکر همه تيمهاي صدر جدول را بردهايم

سايت گل- مهدي اميرآبادي دل پري از استقلاليها دارد. او بعد از 8 سال بازي در جمع آبيها، مثل بازيکنان ديگر از جمله طالبلو، شکوري، روانخواه، محمدي و... بيش از 100 ميليون از باشگاه استقلال طلب دارد اما صدايش به جايي نميرسد. گفتگو با او را از برد ديروز فولاد شروع کرديم:

برد 4 گله مقابل گهر؟

الحمدلله بازي را بياسترس شروع کرديم و بعد از گلي که آنها زدند بازي را گرفتيم و 4 گل خوب زديم. البته آقاي فرکي ناراحت بود که چرا زود بازي را رها ميکنيد و بيشتر گل نميزنيد؟ گهر هم در اين مسابقه انتحاري بازي ميکرد چون چيزي براي از دست دادن نداشت اما ما خيلي خوب بوديم.

فکر ميکني سهميه بگيريد؟

ما از همان اول دنبال سهميه آسيايي بوديم و هستيم. در 5 مسابقه باقيمانده از بين بالاي جدوليها تراکتور و استقلال را بازي داريم و قبلا هم خدا را شکر همه تيمهاي صدر جدول را بردهايم. اگر ملاک بازيهاي رو در روست، ما چيزي کم نداريم.

اين باور چقدر در تيم هست؟

ما در بازي با نفت آبادان خيلي بيخود باختيم. بايد با اختلاف آن بازي را ميبرديم اما شايد استرس نباختن اذيتمان کرد. الان هم حيف است سهميه نگيريم. من به بچههاي تيم گفتهام تيمي که براي 19 هفته نبازد و از اين بين 13 هفتهاش را ببرد رکوردي زده که حالا حالاها شکسته نميشود. ما حتي مقام دومي هم حقمان است.

بازي رفت با استقلال را بازي نکردي. بازي برگشت هستي؟

آن بازي مصدوم شدم و رفتم بيمارستان عمل کردم.

اما ميگفتند جراحيات به خاطر رودربايستي بوده!

(ميخندد) نه بابا... البته من اصلا به بازي استقلال فکر نميکنم. آن بازي هفته آخر است. بايد به وقتش دربارهاش حرف زد.

در فولاد راحتي؟

پارسال در استقلال هم خوب بودم اما امسال جزو بهترين سالهاي فوتبالم است. آقاي فرکي هم در تيم ملي مرا ميشناخته و با هم راحتيم. تمرينات او مرا ياد برانکو و تيم خوبش مياندازد.

مشکل ماليات با استقلال به کجا رسيد؟

به هيچ جا. ما کلي بازيکن هستيم که در استقلال زحمت کشيدهايم و خاک اين تيم را خوردهايم. آن وقت حالا که آمديم بيرون کسي نيست که حق ما را بدهد. بابا، پول زور نيست که. اين دستمزد ماست. حق سالهاي بازي! ما قراردادهاي سنگيني هم نداشتهايم. 700-800 که نبوده مثل امسال. رقم طلب من 150 ميليون است که در اين همه سال جمع شده روي هم. پول زيادي هم نيست اما کي بايد بشنود؟ کميته انضباطي کجاست؟ ما يک نفر نيستيم الحمدلله همه بازيکنهاي شناختهشده اين مملکتيم و حق خانوادهمان را ميخواهيم.

به کميته انضباطي شکايت کردهايد؟

آيا واقعا کميته انضباطي تيمهاي بدهکار را محروم ميکند؟ استقلال و پرسپوليس را؟ من که فکر نميکنم.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (11th March 2013)