سرمربی پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا طبق ادعای شبکه خبری کادنا سر اسپانیا به طور قطع در فصل آینده مربی تیمی به غیر از رئال مادرید خواهد بود.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، ژوزه مورینیو که مدتها است درباره ماندن یا ترک رئال مادرید سوژه مورد علاقه مطبوعات اروپا شده، این بار از سوی شبکه خبری بزرگ اسپانیا زیر ذره بین قرار گرفته و گویا به طور قطع رئال مادرید را ترک خواهد کرد.
کادنا سر که معمولا هیچ خبری را قبل از اطمینان ۱۰۰ درصدی از صحت آن منتشر نمی کند، در خبر اخیر خود ادعا کرده که مورینیو حتی نامه خداحافظی و متن فسخ قرارداد خود را نیز به کمک مشاور و وکیل خود تنظیم کرده است. ۱۱ بازی از لالیگا باقی مانده و رئال مادرید که از سد منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا گذشته، رویای دهمین قهرمانی در قاره سبز را در سر می پروراند و این همه در حالی است که هواداران رئال مادرید با توجه به نتایج خیره کننده اخیر تیمشان به شدت بر بقای مورینیو در مادرید تاکید دارند.
شواهد موجود در این حوزه نیز بر این ادعا صحه می گذارند، به عنوان مثال مورینیو در تور تابستانی رئال مادرید در کشورهای عربی و چین حضور ندارد و از هم اکنون ویلا و ساحل اختصاصی خود در جزایر مایورکا را توسط وکیل دوم خود کرایه کرده تا به همراه خانواده اش در تابستان استراحت کند.