بنیتس:برای دست دادن منتظر فرگوسن بودم چون ادب دارم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بنیتس:برای دست دادن منتظر فرگوسن بودم چون ادب دارم

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

بنیتس:برای دست دادن منتظر فرگوسن بودم چون ادب دارم

با تساوی 2-2 دو تیم چلسی و یونایتد در اولدترافورد حالا باید شاهد تکرار بازی آنها در جام حذفی انگلیس باشیم

سایت گل- رافائل بنیتس سرمربی موقت باشگاه چلسی در صحبت هایی اعلام کرد که در پایان دیدار یکشنبه شب تیمش مقابل منچستریونایتد در اولدترافورد که با تساوی 2- 2 دو تیم به اتمام رسید، با سرالکس فرگوسن دست نداده و البته یادآوری کرده که سرمربی شیاطین سرخ او را منتظر گذاشته.
    این اتفاق به منزله ادامه برخوردها و داستان ها میان دو مربی است که از زمان حضور بنیتس روی نیمکت مربیگری لیورپول آغاز شده است.
    در پایان بازی، بنیتس با لحن کنایه آمیزی گفت:« من منتظر فرگوسن بودم؛ من ادب دارم و می دانستم که خیلی ها مرا نگاه می کنم. اگر شجاعت دارید، از خود فرگوسن این سوال را بپرسید.»
    این سرمربی اسپانیایی در ادامه صحبت هایش رضایتش را از عملکرد شاگردانش ابراز کرد. چلسی در این بازی ابتدا با دو گل چیچاریتو و وین رونی از حریف عقب افتاد ولی درنیمه دوم با گلزنی ادن آزارد و رامیرس به جریان بازی برگشت تا همه منتظر تکرار بازی در استمفورد بریج باشند.
    در پایان مسابقه بنیتس در گفتگو با آی.تی.وی به این نکته اشاره کرد که تیمش بدشانس بوده که نتوانسته به پیروزی برسد .
    بنیتس دراین باره گفت:« فکر می کنم که به ویژه در نیمه دوم، ما تیم برتر بودیم؛ بهترین موقعیت های زمین را خلق کردیم و کنترل بازی را در دست داشتیم. خوان ماتا به من گفت که دخه آ یک مهار استثنایی داشته. پس ما بدشانس بودیم... ولی مهار او هم فوق العاده بود. ما باید اول راجع به بازی بعدی مان (که دوباره مقابل یونایتد خواهد بود) فکر کنیم و بعد به بازی با سیتی در دور بعد بیندیشیم. در بازی تکراری هم کار سختی خواهیم داشت؛ چون یونایتد تیم بزرگی است.»

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عشق (11th March 2013)