شاگردان مورینیو در رقابتهای این فصل لالیگا نتایج چندان خوبی کسب نکردهاند اما همچنان از شانس بالایی برای قهرمانی در کوپا دلری و چمپیونزلیگ برخوردارند
سایت گل- میگل پاردسا، مدیر اجرایی رئال، به رقبای این تیم هشدار داد که کهکشانیها به دنبال قهرمانی در همه رقابتهای ممکن هستند. شاگردان مورینیو در رقابتهای این فصل لالیگا نتایج چندان خوبی کسب نکردند و در حال حاضر 13 امتیاز با بارسای صدرنشین فاصله دارند اما همچنان از شانس بالایی برای قهرمانی در کوپا دلری و چمپیونزلیگ برخوردارند.
پاردسا در گفتگو با مارکا گفت: "هدف ما قهرمانی در همه رقابتهاست. ما اهمیتی نمیدهیم که بقیه چه کار میکنند؛ ما روی بازیهای خودمان تمرکز داریم."
او همچنین بازیهای دیه گو لوپس، دروازهبان جدید رئال که در غیاب کاسیاس مصدوم، نمایشهای بسیار خوبی ارائه داد را تحسین کرد و گفت: "ما لوپس را به خدمت گرفتیم تا به ما کمک کند. ما از عملکرد او بسیار راضی هستیم. باید ببینیم وقتی کاسیاس برگردد، چه تصمیمی گرفته خواهد شد."
آینده مورینیو در سانتیاگو برنابئو یکی از موضوعاتی است که در مورد آن صحبت های زیادی شده اما پاردسا ترجیح می دهد در مورد شایعات صحبت نکند: «من در مورد مورینیو صحبت نمیکنم!»