پول بليط وتبليغات را بدهند،با پرسپوليس در آزادي بازي ميکنيم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پول بليط وتبليغات را بدهند،با پرسپوليس در آزادي بازي ميکنيم

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

پول بليط وتبليغات را بدهند،با پرسپوليس در آزادي بازي ميکنيم

مديرعامل داماش گيلان گفت: حاضرم در صورت دادن حق بليط فروشي به ما، ديدار نيمه نهايي با پرسپوليس را در آزادي برگزار کنيم.

امير عابديني در گفت و گو با پانا، در خصوص ميزباني تيم داماش از پرسپوليس در نيمه نهايي جام حذفي اظهار داشت: ميزباني ديگر صحبتي ندارد ولي از طرفي تيم پرسپوليس نياز به قهرماني دارد و اين را من هم مي دانم. بالاخره سرخپوشان 3 خان بزرگ و حساس پيش رو دارند. اول اين که بايد در رشت مقابل ما بازي کنند و در صورت پيروزي بايد مقابل استقلال يا سپاهان قرار بگيرند.

وي افزود: دوم اين که آنها براي حفظ شخصيت و بزرگي تيم خود در ليگ برتر نياز دارند تا رتبه اي خوب را کسب کنند و سوم اين که مشکلات ايجاد شده در جريان پرونده هاي وينگادا، ژوزه و دنيزلي هم مشکل مديريتي ايجاد کرده است و بايد هزينه سنگيني براي آن بپردازند اما هوادار فقط پيروزي مي خواهد و راضي کردن آنها به اين آساني نيست. هوادار ديگر نمي بيند که پرسپوليس باشگاه حرفه اي شده و با خارج از کشور لينک زده، يا تيم پايه اي درست کرده و به سمت حرفه اي شدن رفته است. آنها فقط مي خواهند به تراکتور، استقلال و سپاهان برسند.

مديرعامل داماش تصريح کرد: ما از طرفي دنبال اين هستيم که به فينال برسيم. کار ما راحت تر است. اول بايد به خاطر نظم و انضباط مراسم قرعه کشي نيمه نهايي از فدراسيون تشکر کنم. البته ميزبان يا ميهمان براي داماش فرقي نمي کرد. ما در رشت تازه بايد هزينه کنيم تا ميزبان باشيم. از اين طرق اعلام مي کنم حاضريم که اگر پول تبليغات و بليط فروشي را به ما بدهند، حاضريم که در آزادي با پرسپوليس بازي کنيم. بالاخره 70، 80 هزار تماشاگر براي اين بازي مي آيد و اگر پول بليط را هم زياد کنند تا چيزي گير ما بيايد، مي آييم.

عابديني گفت: البته براي بازي با پرسپوليس هنوز زمان داريم ولي الان بايد به فکر بازي با گهر و تراکتور باشيم. گهر در قعر جدول هست ولي واقعا تيم سرپايي دارد. آنها خيلي خطرناکند و چيزي براي از دست دادن ندارند. تراکتور هم چون از طريق ما جام حذفي را از دست داده، براي انتقامي سخت مي آيد.

وي در خصوص جدايي قطعي درخشان از داماش تاکيد کرد: من هم قبول دارم درخشان مربي خوبي است اما مربي توانمند بايد از ديدگاه روانشناسي هم نظرات خود را بر تيم غالب کند. بايد تعامل با بازيکن داشته باشد و ويژگي مناطق جغرافيايي را بشناسد. مردم آدم خادم خاکي را دوست دارند نه آدم خادم فخرفروش را. آن طور که مردم به من گفتند نگاه درخشان از بالا بوده است.

مديرعامل داماش افزود: مردم مي گفتند کدام مربي بوده که از 11 بازي 9 امتياز گرفته ولي عابديني او را اخراج نکرده است؟ در اين بين مديريتم داشت، زير سوال مي رفت. از طرفي وقتي اين مشکلات پيش آمد به مالک باشگاه گفتم، من مي روم تا درخشان بماند. او گفت که نمي خواهم تماشاگران درخشان را بردارند. البته الان هم تماشاگران او را برنداشتند و من اين کار را کردم.

عابديني در خصوص اتهام مومني که گفته بود عابديني به تماشاگران خط داده بود، گفت: مگر دانشجوياني که براي بازي تراکتور و استقلال جلوي دانشگاه شريف جمع شده بودند را جعفري خط داده بود؟ اتفاقا تنها جايي که جعفري به آن فکر نمي کرد، دانشگاه بود! تماشاگران ما شايد از طريف فيس بوک يا سايت هايي که دارند، با هم هماهنگ کرده بودند که براي نجات تيم بايد دور هم جمع شوند.

وي تاکيد کرد: متاسفانه يکي از مجريان تلويزيون استاني(شبکه باران) از بازيکن پول گرفته بود که او را ما برداريم ولي چون اين کار را نکردم، حالا طرف درخشان را گرفته و مدام در برنامه هايش ما را مي کوبد. بعد براي فردوسي پور فيلم مي فرستد که درخشان نبايد مي رفت و هرندي بايد مي آمد و از اين داستان ها. اگر ما مي آمديم اول فصل 5 ميليون به او مي داديم، حالا او در برنامه اش طرف ما بود و فيلم هايي که ما مي خواستيم به برنامه 90 مي فرستاد. اگر ما 5 ميليون در رشت خرج مي کرديم حالا برنامه 90 هم تحت اختيار و سلطه ما بود.

عابديني در خصوص وضعيت کادر فني داماش گفت: ناظمي نياز به حکم جديدي ندارد. او مربي تيم است و تا آخر فصل هم مي ماند. وقتي گوآرديولا مي رود، تيتو سرمربي مي شود و بعد از تيتو هم رورا. در پرسپوليس هم وقتي ژوزه مي رود، يحيي مربي مي شود. اين طبيعي است.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (12th March 2013)