با پرسپوليس هيچ مذاکره اي نکردم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: با پرسپوليس هيچ مذاکره اي نکردم

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

با پرسپوليس هيچ مذاکره اي نکردم

هنوز هم نمي دانم او توپهاي محسن مسلمان و بياتي نيا راچطور از دروازه بيرون آورد.اگرنيلسون نبود پرسپوليس2،3 گل خورده بود

با آنکه مسئولين باشگاه اعلام کردند پرسپوليس با پيام صادقيان تمام کرده وطرفين طي روزهاي گذشته براي عقد قرارداد به توافق نهايي رسيدند اما بازيکن جوان ذوب آهن اين خبررا تکذيب کردوگفت اگرشرايط مهيا شود دوست دارد درذوب آهن بماند.صادقيان به گل گفت:
    تبريک مي گوييم؟
    _چرا؟

شنيدم براي فصل آينده با پرسپوليس تمام کردي وبا مسئولين اين تيم به توافق رسيدي؟
    _خير،من هيچ مذاکره اي با پرسپوليس وتيم ديگري نکردم واين اخبارشايعه است.

حتما خبرهايي بوده که چنين خبري روي خروجي يکي از سايتها آمده؟
    _شايد تو ليست باشگاه پرسپوليس باشم اما فعلا تا پايان بازيهاي ليگ 5 بازي ديگر باقيمانده درست نيست در اين موقعيت که بازيکن ذوب آهن بشمار مي روم با تيم ديگري وارد مذاکره شوم بعد از پايان بازيهاي ليگ تصميم نهايي را خواهم گرفت.

پس احتمال دارد با پرسپوليس تمام کني؟
    _الويت اولم ذوب آهن است اگرشرايط براي ماندنم دراين تيم مهيا بود يک سال ديگربا ذوب آهن تمديد مي کنم.

مشکل مالي ات حل شد؟
    _با آمدن مديد عامل جديد هيچ مشکلي نداريم.

قبول داري ذوب آهن نسبت به سالهاي قبل خيلي افت کرده؟
    _کاملا مشخص است افت کرده،اکثر بازيکنان که ستون اصلي ومهره هاي کليدي تيم بودند ازذوب آهن رفتند.دراول فصل بازيکنان هماهنگي لازم را نداشتند ودرکل بد بوديم واکثرامتيازات را ازدست داديم والان داريم تاوان نتايج ازدست رفته را مي دهيم.فکرمي کنم يک جورايي همدل نبوديم.تيم مريض بود وشرايط مالي بد هم مزيد برعلت شد تا نتوانيم ذوب آهن سالهاي قبل باشيم.

مقابل پرسپوليس هم که درجام حذفي باختيد؟
    _مقابل پرسپوليس بد شانس بوديم.چند موقعيت خوب توسط بياتي نيا،خودمن،فرهادي ومحسن مسلمان روي دروازه پرسپوليس خلق کرديم که با خوش شانسي آنها درون دروازه نرفت.

نيلسون هم روزخوبي را مقابل شما سپري کرد؟
    _واقعا نيلسون درآن بازي ستاره بود،هنوزهم نمي دانم اوتوپهاي محسن مسلمان وبياتي نيا راچطورازدروازه بيرون آورد.اگرنيلسون نبود پرسپوليس2،3 گل خورده بود.

حضورفرهاد کاظمي چقدردرذوب آهن موثربود؟
    _صددرصد حضورفرهادخان به نفع ذوب آهن بود.اززمانيکه ايشان به تيم پيوست ذوب آهن فوتبال را خوشگل وزيبا بازي مي کند. اگربه روند تيم دقت کنيد متوجه مي شويد که بچه ها درپاسکاري عالي شدند.

تيم رقيب يعني سپاهان بالعکس ذوب آهن نماينده خوبي براي اصفهان بود؟
    _يک ضرب المثل است که مي گويد هرچقدرپول بدهي همان قدرآش مي خوري،درسپاهان همه چيز اوکي وسرموقع است .سپاهان چند سالي است که جزومدعيان بوده ،همه چيزاين تيم روي برنامه است وازبازيکنان خوبي بهره مي برد.

وقتي سپاهان رامي بيني نمي گويي اي کاش من هم دراينجا بودم؟
    _خير،چنين حسرتي را نمي خورم.خدا وکيلي ذوب آهن هرسال جزوبهترين ها ومدعيان ويکي ازبهترين باشگاههاي ايران بوده اما ما به خاطر يکسري مشکلات نتوانستيم امسال نتيجه بگيريم درحال حاضرهم شرايط تيم واقعا عالي است ومديران همه چيزرا اوکي کردند.

راستي درمورد شباهت بيش ازحدت با محسن مسلمان صحبت کن؟
    _همه مي گويند من ومحسن شبيه هم هستيم وجالب است بدانيد اکثرا مارا با يکديگراشتباه مي گيرند. خيلي ها به من محسن واورا پيام صدا مي کنند نمي دانم شايد بدليل اينکه نوع آرايش موهايمان به هم شباهت دارد باعث اين قضيه شده وحتي شباهت ما براي خودمان هم جالب است.

وصحبت پاياني ؟
    _جا دارد درهمين جا ازآقاي کاظميان ومديران ذوب آهن تشکرکنم.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. 4 کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (12th March 2013), FaRsHaD_8 (12th March 2013), Milad criska (12th March 2013), Yeganeh red (13th March 2013)