فرگوسن، "ناجی" گاسکوئین
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فرگوسن، "ناجی" گاسکوئین

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

فرگوسن، "ناجی" گاسکوئین

ستاره سابق تیم ملی فوتبال انگلیس از کمک سر آلکس فرگوسن برای رهایی او از دام نوشیدنیهای الکلی قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پل گاسکوئین چندی پیش به دلیل مصرف زیاد نوشیدنیهای الکلی در شرایطی اسفبار و دشوار قرار گرفت؛ تا جایی که خانواده فوتبال برای نجات او دست به کار شدند. "گازا"ی 45 ساله که اکنون در شرایط بهتری به سر میبرد، در گفتوگو با روزنامه "سان" انگلیس از فرگوسن قدردانی کرد و از او به عنوان"ناجی" خود نام برد.

گاسکوئین که با پیراهن تیم ملی فوتبال انگلیس 57 بار به میدان رفت، گفت: "فرگوسن زندگیام را نجات داد. اینکه افرادی چون فرگوسن نگرانی خود را از وضعیتم اعلام کردند، تاثیر زیادی روی من گذاشت. فرگوسن از من خواست تا برای خارج شدن از این شرایط شجاع باشم و از هیچ کوششی فرو گذار نباشم. پیام او من را تحت تاثیر قرار داد."

تلاش فرگوسن برای نجات گاسکوئین در حالی است که آنها سابقه کار با هم را ندارند. سرمربی شیاطینسرخ در کنار فوتبال توجه ویژهای به مسائل اجتماعی دارد، با این حال هیچوقت کارهای خود را رسانهای نمیکند.

گاسکوئین افزود: "فرگوسن از من به عنوان "جنگجو" نام برد. این سخن او تاثیری عمیق در من داشت. سر آلکس از طرف خود و تمام بازیکنان منچستریونایتد برای حمایت از من اعلام آمادگی کرد و گفت که آنها از هیچ کوششی دریغ نکردند. مدیون فرگوسن هستم. تلاش او برای من بسیار ارزشمند است."

فرگوسن تنها کسی نیست که از گاسکوئین اعلام حمایت کرد. روی هاجسون، پیتر اشمایکل و آلن شیرر هم از جمله کسانی بودند که برای این بازیکن بازنشسته پیام حمایت فرستادند.

پل گاسکوئین در 400 بازی باشگاهی نزدیک به 100 گل را به ثمر رساند. او در دوران فوتبالش هافبکی قدرتمند بود. "گازا" در اظهارنظری جالب عنوان کرد بود، 90 دقیقه برای یک مسابقه فوتبال زمانی کافی نیست و زمان هر مسابقه فوتبال باید افزایش یابد. یورو 96 آخرین حضور او در عرصه ملی بود.

soltan cr7

2. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (12th March 2013)