گيگز، گزينه مناسب جانشيني فرگوسن
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گيگز، گزينه مناسب جانشيني فرگوسن

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

گيگز، گزينه مناسب جانشيني فرگوسن

ستاره سابق منچستريونايتد روياي سکانداري هدايت شياطين سرخ را در سر دارد. او گيگز را بهترين گزينه براي جانشيني فرگوسن ميداند.

اولهگونار سولشر، ستاره سابق منچستريونايتد شانس رايان گيگز را براي نشستن روي نيمکت شياطين سرخ زياد ميداند.

به گزارش ايسنا ، اين بازيکن نروژي که موفقترين بازيکن کشورش به شمار ميآيد، پس از يازده سال حضور در شياطين سرخ در سال 2007 از اين تيم جدا شد. او به خاطر مصدوميت طولاني مدت براي هميشه فوتبال را کنار گذاشت و به دنياي مربيگري روي آورد. او کار خود در دنياي مربيگري را با تيم دوم منچستريونايتد آغاز کرد و بعد از آن هدايت تيم گمنام مولده کشورش را برعهده گرفت و موفق شد در دو سال اخير اين تيم را قهرمان ليگ نروژ کند.

سولشر که با گل خود به بايرنمونيخ در فينال ليگ قهرمانان اروپا نامش را براي هميشه در تاريخ يونايتدها جادودانه کرد، رايان گيگز را گزينه مناسبي براي جانشيني فرگوسن دانست: "گيگز يک سال ديگر هم با پيراهن منچستريونايتد بازي خواهد کرد. اطمينان دارم که او ميتواند به عنوان سرمربي در منچستريونايتد کار کند. گيگز در انديشه هدايت منچستريونايتد است و من او را گزينه مناسبي ميبينيم."

با اين که فرگوسن پا به 71 سالگي گذاشته است اما همچنان سکان هدايت منچستريونايتد را بااقتدار در دست دارد. به نظر نميرسد، اين محبوب در انديشه ترک اولدترافورد باشد. سولشر هم از جمله افرادي است که روياي حضور در نيمکت قرمزپوشان را دارد: "پيش از اين هم گفتم که روياي نشستن روي نيمکت منچستريونايتد را دارم اما اين هذياني بيش نيست؛ چرا که وظيفه سنگيني است. معتقدم که مربيگري در منچستريونايتد بزرگترين پست در جهان است. بايد در زندگي روياي بزرگ داشت؛ چراکه بدون رويا نميتوان چيزي را به دست آورد. اجازه بدهيد ببينيم در آينده چه اتفاقي خواهد افتاد."

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. 2 کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (13th March 2013), Yeganeh red (13th March 2013)